BELEDİYE OTOBÜSLERİNE RAĞBET
Yukarı
BELEDİYE OTOBÜSLERİNE RAĞBET
M.ATA DAĞ

BELEDİYE OTOBÜSLERİNE RAĞBET

Bu içerik 561 kez okundu.

Batmanda gün geçtikçe belediye otobüslerine rağbet artıyor otobüslerdeki rahatlığı fiyattaki uygunluğu  ve halka hizmet için yapıldığını görünce halkın rağbeti gittikçe artıyor.

Yaşlılık, özürlü, öğrenci ve diğer indirimli kartlar da olunca vatandaşın rağbeti daha da artıyor ve artmaya da devam edecek gibi gözüküyor.

Duraklardaki problem sıkıntı yavaş yavaş çözülüyor.

 Vatandaşın duracağı yerler belirleniyor ve vatandaşın önden binme orta ve arkalardan inme kültürü de yavaş yavaş olgunlaşıyor.

 Vatandaş için yapılan bu hizmete vatandaş bir an önce alışmalıdır.

Otobüslerin temiz kullanılması yıpratılmaması ve kendi malı gibi sahip çıkması gerektiğini bilmelidir. Ne kadar iyi sahip çıkılırsa o kadar temiz ve uzun süre kullanılır.

Bu da halka daha iyi hizmet demektir.

Otobüslerin  yoğunlaştığı saatlerde gençlerimizin yaşlılarımıza hürmet etmeli yerlerini paylaşmalı mümkün mertebe de iyi davranmalı saygı gösterip sevgi almalıdır.

Bir birlerine sevgi gösterip saygı alan toplumlar her zaman mutlu ve huzurludurlar. 

Belediyemizin de şehir içi ulaşımının çok önemli bir görev olduğunu hiç bir zaman unutmamalı gittikçe kalabalıklaşan batman nüfusunun şehir içi ulaşımını her zaman önemsenmeli ve o bilinçle görev yapmalıdırlar.  Selam ve dua ile

Sende Yorumla...