Vali Deniz’den Sergi Ziyareti
Yukarı

Vali Deniz’den Sergi Ziyareti

Vali Deniz’den Sergi Ziyareti
Bu içerik 166 kez okundu.

Vali Ahmet Deniz ve Eşi Olcay Deniz, Batman Merkez Pazaryeri İMKB Ortaokulu ve Özel Uğur Lisesi öğrencileri tarafından Batman Park AVM’ de  düzenlenen  yıl sonu sergilerini ziyaret etti.Sergileri gezen Vali Deniz ve Eşi Olcay Deniz, öğrencilerle yakından ilgilenerek, kendilerini tebrik ettiler.

VALİ DENİZ ANNELERE ÇİÇEK HEDİYE EDEREK, “ANNELER GÜNÜ’NÜ KUTLADI

Vali Ahmet Deniz, Batman Park AVM ve Diyarbakır Caddesi üzerinde alışveriş yapan annelerin “Anneler Günü’nü” kutlayıp kendilerine gül hediye etti. Annelerle yakından ilgilenip bir süre sohbet eden Vali Deniz, annelerimiz sahip olduğumuz en değerli varlıklarımız olduğunu belirterek,  annelerin yılda sadece bir gün değil her zaman hatırlanması gerektiğini ifade etti. Anneler ise kendilerine gül hediye eden Vali Deniz ve eşi Olcay Deniz’e  teşekkür ettiler.

VALİ DENİZ, İŞ YERİ AÇILIŞINI YAPTI VE  ESNAF ZİYARETİNDE BULUNDU

Vali Ahmet Deniz,  Batman Park AVM’de yeni hizmete giren işyerinin açılışını yaptı ve esnaf ziyaretinde bulundu. Davetlilerle birlikte Vali Deniz, yeni işyerinin kurdelesini keserek işletme sahiplerine, iş yerinin hayırlı olması temennisinde bulundu. İş yeri açılışının ardından Vali Deniz, Batman Park AVMve Diyarbakır Caddesi üzerinde esnaf ziyaretinde bulunarak, esnafın sorun ve taleplerini dinledi.

AVM yönetimine ziyaret

Batman Park AVM’nin yeni yönetimini ziyaret eden Vali Deniz, yeni yönetimi tebrik ederek, çalışmalarında başarılar diledi. Batman Park AVM Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Şükrü Deniz ve yönetim kurulu üyeleri ise Vali Deniz’e ziyaretlerinde duydukları memnuniyeti belirterek, kendilerine teşekkür ettiler.

Etiketler:
Sende Yorumla...