YENİ BİR BAŞARI İÇİN MİLLİ TENİSÇİMİZ İSPANYA’DA
Yukarı

YENİ BİR BAŞARI İÇİN MİLLİ TENİSÇİMİZ İSPANYA’DA

YENİ BİR BAŞARI İÇİN MİLLİ TENİSÇİMİZ İSPANYA’DA
Bu içerik 450 kez okundu.

İspanya'nın Platja d'Aro kentinde yapılacak olan ITTF Gençler ve Yıldız İspanya Açık Tenis Turnuvasında masa tenisi kategorisinde mücadele edecek olan takımımız, yeni başarılar için raket sallayacak.

Türkiye Masa Tenisi Genç ve Yıldız Milli takımı, 10-14 Mayıs 2018 tarihleri arasında İspanya’da yapılacak olan turnuvada ülkemizi, milli takım oyuncularından Şükran Cangir ise Belediyemizi temsil edecek. Cangir, turnuva öncesinde Belediye Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda Batman Belediyesi Gençlik Spor Kulüp Başkanı Doç. Dr. H. Murat Şahin’i makamında ziyaret etti.

Turnuvaya 30 ülkeden 94'ü bayan olmak üzere 227 sporcu katılacak. Turnuvada Batman’ı Yıldızlar kategorisinde temsil edecek olan Şükran Cangir, antrenörü Recep Bezenmiş’i konuk eden Batman Belediyesi Gençlik Spor Kulüp Başkanı Şahin, sporcularına olan inancını dile getirerek başarı dileklerinde bulundu.

İspanya'ya hareketinden önce görüşlerini dile getiren gurur kaynağımız Şükran Cangir; “Bana ve takım arkadaşlarıma başarılı olabilmemiz için tüm imkanları sunan başta Belediye Başkan Vekilimiz Ertuğ Şevket Aksoy’a, Kulüp Başkanımız Doç. Dr. H. Murat Şahin'e ve antrenörümüz Recep Bezenmiş’e sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” şeklinde konuştu.

 

 

Etiketler:
Sende Yorumla...