CAMİLER ARASI FUTBOL TURNUVASI YAPILDI
Yukarı

CAMİLER ARASI FUTBOL TURNUVASI YAPILDI

CAMİLER ARASI FUTBOL TURNUVASI YAPILDI
Bu içerik 97 kez okundu.

Batman İdeal Gençlik ve Spor Kulübü Derneği tarafından camiler arası futbol turnuvası yapıldı. Batman İdeal Gençlik ve Spor Kulübü Derneği, 5-13 Mayıs tarihleri arasında ilan edilen “Dünya Müslüman Gençlik Haftası” etkinlikleri kapsamında Futbol Turnuvası düzenledi.

11-14 ve 15-19 yaş aralığındaki gençlerin katılımıyla yaklaşık 150 takımın katıldığı turnuvada finale kalan 16 takım arasında tatlı bir rekabet yaşandı. Pazartesi günü başlayan futbol turnuvasında Batman İdeal Gençlik ve Spor Kulübü Derneği Yönetim Kurul Üyesi Ferit Rüzgâr, futbol turnuvası hakkında bilgilendirmede bulundu.

Amaçlarının, geçler arasında kaynaşmayı artırmak olduğunu söyleyen Rüzgar, “İdeal Gençlik ve Spor Kulübü olarak 5-13 Mayıs tarihleri arasında ‘Dünya Müslüman Gençlik Haftası’ etkinlikleri kapsamında futbol turnuvası düzenledik. Pazartesi başladığımız turnuvamız Cuma günü final ile son bulacaktır. Yaptığımız etkinlikler geçlerin birbirleriyle kaynaşmasına sebep olacaktır. Bu etkinliklerimiz inşallah faydalı olacaktır. Bu tür imkanları sağlayan İdeal Gençlik ve Spor Kulübü’ne teşekkür ediyoruz.” dedi. (İlkha)

Etiketler:
Sende Yorumla...