KAYIPLARA KARIŞTILAR!
Yukarı

KAYIPLARA KARIŞTILAR!

KAYIPLARA KARIŞTILAR!
Bu içerik 234 kez okundu.

Batman’ın İpragaz Mahallesinde oturan 14 yaşlarındaki Furkan Aydın ve Azad Kaya, önceki gün  sabah okula gidiyoruz deyip, kayıplara karıştığı belirtildi.

Vali Zeki Şanal Ortaokulu 8. Sınıf öğrencileri olan 2 arkadaşın aileleri, çocuklarının hayatlarından endişe etmeye başladı. Konuyla ilgili olarak açıklamada bulunan Furkan Aydın’ın abisi Veysi Aydın; “Kardeşim ve arkadaşının böyle bir hata yapacağına ihtimal vermiyordum. Uslu ve sakin bir çocuktu. Sabah saatlerinden itibaren kayıplara karışması bizleri ve arkadaşının ailesine perişan etmiş durumda. Pazartesi günü arkadaşıyla okula gidiyoruz deyip bir daha geri dönmediler. Adli mercilerce ve gitmedik yer bırakmadık. Ailece seferber olmuşuz” diye konuştular.

EN SON OTOGARDA GÖRÜNMÜŞLER

Son olarak Batman otogarında gözüktüklerini belirten Furkan Aydın’ın abisi Veysi Aydın; “Otogarda bazı arkadaşları onları görmüş. Ancak nereye bilet aldıklarını bilmiyoruz. Otobüs firmaları nasıl oluyor da 14 yaşlarındaki çocuklara bilet satışı yapıyorlar. Bu bir suçtur ve çocuklarımızın hayatlarını tehlikeye atıyor. Firma sahiplerinin ailelerinden habersiz 18 yaşındaki küçük bilet satmaması gerekir. Kardeşim ve arkadaşının hayatlarından endişe etmeye başladık. Bulanların, yerini bilenlerin emniyet birimlerine veya bizeAllah rızası için 05436199278 telefondan ulaşabilir. “ diye konuştu.

Etiketler:
Sende Yorumla...