Yukarı

BALKAN ŞAMPİYONU AZAD

BALKAN ŞAMPİYONU AZAD
Bu içerik 212 kez okundu.

Sırbistan’ın Vrnjacka Banja kentinde yapılan Balkan Dağ Koşusu Şampiyonası’nda Milli forma ile yarışan Batman Petrolspor’lu Azad Yüce Genç Erkekler kategorisinde 23:09’luk derecesi ile rakiplerini geride bırakarak Balkan Şampiyonu oldu.

07 Nisan 2018 tarihinde Trabzon da yapılan Balkan Milli Takım seçmesinde Genç Erkekler kategorisinde 3 olarak dereceye giren ve Edirne de yapılan Milli takım kampında 20 gün kalarak performansını arttırma imkânı olan Azad Yüce’nin Balkan Şampiyonluğu başta Petrolspor camiası olmak üzere tüm Batman’lıları sevindirdi.

Balkan Şampiyonluğunun gurur verici olduğunu belirten TP Batman Bölge Müdürü ve Kulüp Başkanı Mustafa Demir “Sezon boyunca çalışmalarını aksatmadan sürdüren kar, yağmur, çamur demeden antrenman yapan Atletizm takımının her biri değerli sporcularının girdikleri her yarışta elde ettikleri şampiyonluklar bizleri gururlandırıyor. Kendi öz evladımız olan Azad Yüce’nin elde ettiği başarı camiamızı sevindirmiştir. Şampiyonluğun gelmesinde emeği geçenleri kutluyorum” dedi.

Etiketler:
Sende Yorumla...