Yukarı

KAPUCU, PETROLSPOR'A TALİP

"TAKIMI ALDIKLARI ŞARTLARDA ALMAYA HAZIRIM"

KAPUCU, PETROLSPOR'A TALİP
Bu içerik 667 kez okundu.

Milli futbolcu ve teknik direktör Orhan Kapucu, Petrolspor yönetimine talip oldu.

"13 YIL ÖNCE GÖZTEPE VE AKHİSARSPOR 3.LİGDEYDİ"

Batman Petrolspor'dan yetişen biri olduğunu belirten Orhan Kapucu, "Batman Petrolspor 13 yıldır 3.Ligde mücadele ediyor. Şuan Süper Ligin güçlü takımları arasında yer alan Göztepespor ve Akhisarspor'un 2006 yılında 3.Ligde mücadele ettiğini unutmamak gerekir. Göztepespor ve Akhisarspor'un şu an Süper ligde neler yaptığını görüyoruz. 13 Yılda çok şey değişmiş. Maalesef Petrolspor'un yerinde saydığını görüyoruz. Bunu düzeltmek için kulübe talibim" dedi.

"YÖNETİM VE TEKNİK HEYETİMİZ HAZIR"

Petrolspor'a talip olduğunu belirten Kapucu, "Yönetimin uygun görmesi halinde kulübü devralmak istiyorum. Şimdi ki yönetim 1 milyon TL. karşılığında kulübü devralmıştı. Bu parayı kendilerine ödeyerek takımı almayı teklif ediyorum. Petrolspor'u almam halinde ilk sezon için şampiyonluk, en kötü ihtimalle play-of sözü veriyorum. Kuracağımız ekiple Petrolspor'u layık olduğu yere taşıyacağım. Bu konu ile ilgili Başkan Ekrem Konaç'la ön görüşme yaptım. Umarım teklifimizi kabul ederler. Petrolspor'u üst lige çıkaracak Yönetim ve Teknik heyetimiz hazır bekliyor" dedi.

"VALİ DENİZ VE MİLLETVEKİLİ HAMİDİ İLE GÖRÜŞMEYE HAZIRIM"

Petrolspor sevdalısı olan Batman Valisi Ahmet Deniz ve Milletvekili Ataullah Hamidi'nin takıma olan katkılarını bildiğini ifade eden Kapucu, "Sayın valimiz ve sayın Milletvekilimizi sporla ilgili diyaloglarını iyi biliyorum. Petrolspor'un ekibimize devredilmesi Batman yararına olacaktır. Bu konuda kendilerinden destek bekliyorum" diye konuştu.

 

Etiketler:
Sende Yorumla...