İRAN TUR OPERATÖRLERİ GÜLLERLE KARŞILANDI
Yukarı

İRAN TUR OPERATÖRLERİ GÜLLERLE KARŞILANDI

İRAN TUR OPERATÖRLERİ GÜLLERLE KARŞILANDI
Bu içerik 297 kez okundu.

Yukarı Mezopotamya Tanıtım Programı kapsamında ilimize gelen İranlı tur operatörleri konaklayacakları otelin önünde güllerle karşılandı.

Batman Valisi Ahmet Deniz’in, İzmir Trawel Turkey fuarında yakından ilgilendiği İranlı tur operatörleri, bu kez Batman’a çıkarma yaptı.

 İl Kültür ve Turizm Müdürü Mehmet İhsan Aslanlı ile Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) Güneydoğu Anadolu Bölgesel Yürütme Kurulu Başkanı Şemsettin Yıldız’ın güllerle karşıladığı İran tur operatörleri, sıcak karşılamayla birlikte Batman’a Haziran ayında tur getirme sözü verdiler.

 İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü personellerinin güllerle karşıladığı İran tur operatörleri, 4 gün boyunca Batman’da konaklayacak.

 İl Kültür ve Turizm Müdürü Mehmet İhsan Aslanlı; “ Valimiz sayın Ahmet Deniz’in, İzmir Trawel Turkey fuarında Batman stadında bir araya geldiği İran tur operatörleri, Batman’a gelme sözü vermişti. Geçen ay da İran’da tur operatörlerini ziyaret ederek, Batman’a davet etmiştik.  Tahran, Tebriz ve Urmiye şehirlerindeki tur operatörlerini Batman’da ağırlamanın sevinci içerisindeyiz. Turizm haftasında böyle tur operatörlerini ilimizde ağırlamaktan dolayı mutluyuz” dedi.   (Muhammed Ekber Akkağıt)

Etiketler:
Sende Yorumla...