Yukarı

FERİDUN KUNAK SÖYLEŞİSİ BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

FERİDUN KUNAK SÖYLEŞİSİ BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ
Bu içerik 166 kez okundu.

Televizyonda yaptığı sağlık programıyla herkesin beğenisini kazanan ve sağlık konusunda insanları bilinçlendiren Ünlü Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr. Feridun Kunak Batmanlılarla buluştu.

Batman Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, Kültür sanat etkinlikleri kapsamında Batmanlılarla buluşturduğu Op. Dr. Feridun Kunak, gerçekleştirdiği sağlık söyleşisinde bel, boyun, omuz ağrıları, zayıflama, kabızlık ve hemoroid, ayak sağlığı, kemik erimesi, kireçlenme, mide rahatsızlıkları  ve doğal beslenme konuları hakkında önemli bilgileri Batmanlılarla paylaştı.

Ahmet Güneştekin Kültür ve Sanat Merkezi’nde yapılan söyleşinin ardından program öncesi muayene için isim yazdıran 150 hastayı muayene eden Op. Dr. Feridun Kunak, hastalara yapmaları gerekenleri bir bir anlatarak reçete yazdı.

Batman Belediyesi’nin Batmanlılarla buluşturduğu Op. Dr. Feridun Kunak’ın sağlık söyleşisinde çok güzel bilgiler edindiklerini ifade eden dinleyiciler, böyle söyleşiler ile aydınlandıklarını belirterek bu tür programlarda emeği geçen herkese teşekkür ettiler.

Etiketler:
Sende Yorumla...