Yukarı

VATANDAŞ ODAKLI HİZMET ANLAYIŞI İÇİNDE OLMALIYIZ

VATANDAŞ ODAKLI HİZMET ANLAYIŞI İÇİNDE OLMALIYIZ
Bu içerik 101 kez okundu.

Vali Ahmet Deniz, kurum müdürleriyle bir araya gelerek, kurumlar tarafından yürütülen çalışmalar değerlendirildi.  Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğünde düzenlenen toplantıya; Vali Deniz’in yanı sıra Belediye Başkan Vekili Ertuğ Şevket Aksoy ve kamu kurum ve kuruluş müdürleri katıldı.  Vali Deniz’in açış konuşmasıyla başlayan toplantıda ilimizin temel sorunlarının yanı sıra kurumlar tarafında yürütülen projeler ve yatırım faaliyetleri görüşüldü.

Kamu görevlilerinin temel görevinin vatandaşa en iyi şekilde hizmet etmekle yükümlü olduğunu belirten Vali Deniz, “Tüm kurumlarımızla vatandaş odaklı bir hizmet anlayışı içinde olmamız gerekiyor. Vatandaşa hizmet sunarken kurum müdürlerimiz ve personelimiz, vatandaşlarımıza karşı güler yüzlü bir yaklaşım içinde olmalılar. Vatandaşın iş ve işlemlerini kanun ve yönetmelikler çerçevesinde hızlı bir şekilde sonuçlandırmalarını bekliyorum. Devletimizin her daim vatandaşın yanında olduğunu, kendilerine hissettirmeliyiz” diye konuştu.

Yatırımcı kurumlar tarafından yürütülen yatırım çalışmalarına da değinen Vali Deniz, iş işlemlerin takip ve denetimlerin sıklıkla yapılmasını isteyerek, “Vatandaşa en iyi hizmet sunmak için gece gündüz demeden çalışmak zorundayız” dedi.

Etiketler:
Sende Yorumla...