AYDIN, SİYASET AKADEMİSİNE KATILDI
Yukarı

AYDIN, SİYASET AKADEMİSİNE KATILDI

Başkanlığı'nın düzenlediği Siyaset Akademisi toplantısına TBMM Başkanvekili ve Ak Parti Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın Katıldı.

AYDIN, SİYASET AKADEMİSİNE KATILDI
Bu içerik 362 kez okundu.

AK PARTİ Batman İl Başkanlığı'nın düzenlediği Siyaset Akademisi toplantısına TBMM Başkanvekili ve Ak Parti Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın Katıldı.
VALİ DENİZ'İ ZİYARET ETTİ
Siyaset Akademisi toplantısına katılmak için Batman'a gelen TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın, Batman Valisi Ahmet Deniz' ziyaret etti. 
Valilikte Vali Ahmet Deniz ve Batman Belediye Başkan Vekili Ertuğ Şevket Aksoy tarafından karşılanan TBMM Başkanvekili Aydın, Valilikte şeref defterini imzaladı.
AKSOY'A ÖVGÜ
Batman'ı çok modern bulduğunu ifade eden TBMM Başkanvekili Aydın, Belediye Başkan Vekili Ertuğ Şevket Aksoy'un yaptığı çalışmaların önemli olduğunu ve hizmetleri beğendiğini söyledi.

TOPLANTIYA YOĞUN KATILIM 
Kültür Müdürlüğü konferans solundan düzenlene siyaset Akademisi toplantısına Ak Parti Batman Milletvekili Ataullah Hamidi, 24.Dönem Batman milletvekili Ziver Özdemir, İl Başkanı Murat Güneştekin, il ve ilçe yönetimeleri ve partililer katıldı.
Yoğun katılımın olduğu toplantıda konuşan TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın, Türkiye'nin çok büyüdüğünü, geliştiğini ve dünya ülkelerine örnek bir ülke olduklarını söyledi. 

BATMAN’DAN MEMNUN AYRILDI
TBMM Başkanvekili Aydın, ziyaretini tamamladıktan sonra memnuniyetini dile getirdikten sonra Batman'dan ayrıldı.

Etiketler:
Sende Yorumla...