VATANDAŞ İKTİDAR PARTİSİNDEN HIZLA UZAKLAŞIYOR
Yukarı

VATANDAŞ İKTİDAR PARTİSİNDEN HIZLA UZAKLAŞIYOR

VATANDAŞ İKTİDAR PARTİSİNDEN HIZLA UZAKLAŞIYOR
Bu içerik 269 kez okundu.

DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Emin Ekmen, Batman İl Başkanı Melik Müjdeci ve Merkez İlçe Başkanı Şehmus Yılmaz ile birlikte Batman'da partisinin il başkanlığında basın mensupları ile bir araya gelerek gündemi değerlendirdi.

Batman ve Türkiye gündemi hakkında konuşan Mehmet Emin Ekmen, sokakta ve sahada Ak Parti'nin hızla eridiğini belirterek, "Mevcut süreçte her kesimden destek gören, hamasetten uzak ve çözüm odaklı bir siyaset yürüten tek parti DEVA Partisi'dir. Sahada gördüğümüz izlenim vatandaşın iktidar partisinden hızla uzaklaştığı yönünde.” dedi.

VALİ VE EMNİYET MÜDÜRÜNÜ TEBRİK EDERİM

Batman basınını yakından takip ettiğini belirten DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Emin Ekmen, "Batman basınını sıklıkla takip ediyor ve gelişmeleri yakından izliyoruz. Çok güçlü ve cesur bir yerel basınımız var. Sizinle bir araya gelmek bizi de motive ediyor. Yerel gündemde öncelikle Petrolspor'u tebrik ediyoruz. Bu başarıda katkısı olan Petrolspor Başkanı’nı, yönetimini taraftar gruplarını, Batman Valisi ve emniyet müdürünü tebrik ederim. önümüzdeki süreçte de Petrolspor’u desteklemeye devam edeceğiz."ifadelerini kullandı.

 “ÖNCELİĞİMİZ BATMAN’IN SORUNLARI”

Düzenlenen basın toplantısında konuşan DEVA Partisi Batman İl Başkanı Melik Müjdeci, “Batman’da sahada en fazla bulunan ve vatandaşlarımızın kapısına en fazla giden siyasi partiyiz. Ana önceliğimiz vatandaşlarımızın sesine, derdine, sorunlarına ses olmak; bunları ilk fırsatta çözüme ulaştırmaktır. Gittiğimiz her noktada siyaset yerine vatandaşımızın sorunlarını konuşuyoruz; neye ihtiyaçlarının olduğunu ele alıyoruz. Standart bir siyasi parti gibi gündelik konular ile hareket etmek yerine gençlerimize, kadınlarımıza, çiftçilerimize, esnafımıza deva olmak için, çözüm üretmek için tüm yönetimimiz ile basın açıklamaları ve çalışmalar yürütüyoruz. Şu anda Batman’da geniş çaplı bir üye kayıt çalışması yapmadığımız halde 1500’ü aşkın üyeye sahibiz. İlimize bağlı köy ve mahallelerimizde temsilci ve başkanlarımızı azımsanmayacak bir sayıda atamaya başladık. Bu ülkenin her alanda başarıya ulaşması için tüm her şeye sahibiz. İstişare ile, demokrasi ile, işinin ehli ellerle bunu başaracağımıza inanıyoruz” dedi.

Etiketler:
Sende Yorumla...