PETROLCİTY AVM YÖNETİMİ BASINLA BULUŞTU
Yukarı

PETROLCİTY AVM YÖNETİMİ BASINLA BULUŞTU

PETROLCİTY AVM YÖNETİMİ BASINLA BULUŞTU
Bu içerik 584 kez okundu.

Güneydoğu’nun en büyük alışveriş merkezi konumunda olan Petrol City AVM, Gültepe Mahallesi Demokrasi Bulvarı’nda açıldı.  AVM’nin yönetim kurulu üyeleri, basın mensupları ile kahvaltıda bir araya geldi. AVM’de açılan KİKA Kitap Kırtasiye’de düzenlenen programda Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Keleş, Başkan Yardımcısı Orhan Yılmaz, Yönetim Kurulu Üyesi Selim Filiz ve Avukat Selman Okçu, gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Keleş “40 iş insanı ile ortaklaşarak AVM’yi yaptık. Hamidi Ailesi de ortaklar arasına girecek. Son 1 yılda inşaat maliyetleri katlanarak arttı. Hem dövizin yükselmesi hem inşaat maliyetlerinin katlanması, maliyetleri arttırdı. Arsa değeri ile birlikte 550 milyon TL’lik bir yatırım oldu. Güneydoğu’nun en yeni ve kapsamlı projesi olarak, 35.000 m2 kiralanabilir alanı ve 30’u Batman’da ilk olmak üzere toplam 102 mağaza yer alacak. Hipermarket, elektronik market, çocuk eğlence alanları, Cinemart Sinemaları ve toplamda 1.500 kişilik oturma kapasiteli yeme - içme alanları ile yaşam alanı olacak. 80 adet seçkin mağazadan oluşuyor.  3.200 m2’lik yeşil teras alanıyla, alışverişin yanında sosyalleşmeye de olanak sağlayacak” dedi.

AVM’nin Pazarlama Müdürü Arzu Şavluk da “Yıl boyunca sürekli kültür sanat etkinlikleri çalışmalarımız olacak. Daha önce yapılmamış etkinlikleri yapacağız, daha önce gelmemiş yazarları ve sanatçıları Batman’a getireceğiz” dedi

Etiketler:
Sende Yorumla...