BATMAN'DAN MERSİN'E KARDEŞLİK KÖPRÜSÜ
Yukarı

BATMAN'DAN MERSİN'E KARDEŞLİK KÖPRÜSÜ

BATMAN'DAN MERSİN'E KARDEŞLİK KÖPRÜSÜ
Bu içerik 252 kez okundu.

 Batman'dan Mersin'e giden 100 muhtar ve 30 kanaat önderleri ile din adamları, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer ve Batmanlı iş insanı Murat Demir tarafından ağırlandı.

CHP Batman İl Başkanı Hüseyin Yaşar ile birlikte Mersin'e giden 100 muhtar ve 30 kanaat önderini Belediye Başkanı Vahap Seçer ve iş insanı Murat Demir ağırladı.

Batman'dan Mersin'e kurulan kardeşlik köprüsünü değerlendiren Hüseyin Yaşar, "Burada sayın Belediye Başkanımız Vahap Seçer ve Murat Demir'in de katkılarıyla kurulan dostluk bizim için çok anlamlı. Bizimle birlikte gelen muhtarlarımız burada hem Batman'ı anlatıyor hem de Batman'daki görevlerini daha iyi bir şekilde yerine getirmek için izlenimlerde bulunma fırsatı buldu. Sayın Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu'nun muhtarlar ile bir araya geldiğinde vurguladığı gibi, yerel yönetimlerin güçlendirilmesi Türkiye demokrasisi ve katılım açısından çok değerli. Bizler de bu amaçla muhtarlarımızın çalışmalar yürütmesini istiyoruz. Kendileri de bunu istiyor. Bizimle gelen kanaat önderleri halkımızın sorunları için gönüllü olarak çalışıyor. Bizleri burada ağırlayan sayın Vahap Seçer ve Metin Demir'e teşekkürlerimi sunuyorum" dedi.

Etiketler:
Sende Yorumla...