HÜDA PAR’DA GÖREV DEĞİŞİMİ
Yukarı

HÜDA PAR’DA GÖREV DEĞİŞİMİ

HÜDA PAR’DA GÖREV DEĞİŞİMİ
Bu içerik 260 kez okundu.

HÜDA PAR Batman İl Teşkilatı, Gercüş, Hasankeyf ve Sason ilçelerinde görev değişikliklerine giderek parti ilçe başkanlıklarına yeni isimler atadı. HÜDA PAR Batman İl Başkanı Davut Şahin, atamalarla ilgili yaptığı açıklamada, “ Gercüş İlçe Başkanlığımıza Mehmet Sait Başaran, Hasankeyf İlçe Başkanlığımıza Mehmet Özdemir ve Sason İlçe Başkanlığımıza da Şenol Aksoy kardeşlerimiz genel merkezimiz tarafından görevlendirilmişlerdir.” Dedi. Eski başkanlara da teşekkür eden Şahin, onların verimli hizmetler yaptığını belirterek, “Allah ecirlerini kabul etsin, ecirlerini kat kat arttırsın.” Dedi.

Yeni ilçe başkanlarına rozet taktıktan sonra basına açıklama yapan Şahin, “Siyasi partilerin esaslarından bir tanesi de görev değişiklikleridir. Bu bağlamda HÜDA PAR Batman İl Başkanı olarak biz de 3 ilçemizde başkan değişimine gittik. Önceki ilçe başkanlarımız olan Gercüş ilçe başkanımız Mehmet Dursun, Hasankeyf ilçe başkanımız Seyit Emin Tunç, Sason ilçe başkanımız Fikret Avcı’ya parti olarak halkımızın huzuru, özellikle bölgemizin ilerlemesi ve Türkiye’yi daha ileri bir seviyeye taşımak için Batman ili sınırlarında yaptıkları hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Gerçekten çok bereketli ve verimli çalışmalar yaptılar, hizmetlerde bulundular. Allah ecirlerini kabul etsin, ecirlerini kat kat arttırsın.” İfadelerini kullandı.

YENİ KARDEŞLERİMİZLE BİRLİKTE GÜZEL ÇALIŞMALARA İMZA ATACAĞIZ

Siyasi partilerde görev değişikliklerinin esas olduğunu söyleyen Şahin, “ Kimi zaman ihtiyaca binaen yapılır, kimi zaman yeni simaların istidatlarını kabiliyetlere dönüştürmek için yapılır ve kimi zaman da yeni simaların önünün açılması için yapılır. Netice itibarıyla bu esas bütün siyasi partilerde yerine getirilir. Bizler de HÜDA PAR olarak bu başkanlarımızın yerine yeni başkanlarımızı genel merkez tarafından, atanma şeklinde görevlendirdik. Gercüş ilçe başkanlığımıza Mehmet Sait Başaran, Hasankeyf ilçe başkanlığımıza, Mehmet Özdemir ve Sason ilçe başkanlığımıza da Şenol Aksoy kardeşlerimiz genel merkezimiz tarafından görevlendirilmişlerdir. Bu kardeşlerimizin görevlerini inşallah İl Başkanı olarak birlikte Allah’ın izniyle programlı, sistemli, düzenli ve istikrarlı bir şekilde çok güzel çalışmalara ve çok güzel projelere birlikte imza atacağımızı düşünüyoruz. İnşallah da öyle olur. Bugün itibarıyla bu kardeşlerimizin bu görevleri kendilerine takdim edildi. Rabbim çalışmalarımızı hayırlı kılsın. Kardeşlerimize başarılar diliyoruz. Tabii başarı bir bütündür. Bütün alanlarımızla bütün birimlerimizle çalışırsak, inşallah elde edemeyeceğimiz netice yoktur. “ dedi.

Etiketler:
Sende Yorumla...