SEKTÖR BULUŞMALARI’NIN ALTINCISI: OTO GALERİCİLER
Yukarı

SEKTÖR BULUŞMALARI’NIN ALTINCISI: OTO GALERİCİLER

SEKTÖR BULUŞMALARI’NIN ALTINCISI: OTO GALERİCİLER
Bu içerik 155 kez okundu.

Batman Valisi ve Belediye Başkan Vekili Hulusi Şahin’in; şehrin üreticileri, iş insanları ve esnafları ile buluşarak sorunlarını doğrudan dinlemesi için Batman Belediyesi tarafından düzenlenen Sektör Buluşmaları’nın altıncısı oto galericiler ile gerçekleştirdi. Pazaryeri Mahallesi Oto Galericiler Sitesi’nde gerçekleşen ‘Sektör Buluşmaları’ programına Batman Valisi ve Belediye Başkan Vekili Hulusi Şahin’in yanı sıra Belediye Başkan Yardımcıları Ali Osman Bilgili, Muzaffer Özkan ve Adnan Yürük, Belediye Birim Müdürleri, ilgili kurum müdürleri, Batman Oto Galericiler Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Can Barış ve çok sayıda Oto Galericiler Sitesi esnafı katıldı. “Belediye Sektörlerle Buluşuyor, Batman’ın İş Hacmi Büyüyor” sloganı ile başlatılan programda esnaflar;oto galericiler sitesi alanının mülkiyet problemi, imar affı ile ilgili yaptıkları girişimleri ve sektörlerinde yaşadıkları diğer sorunları Vali Şahin'e iletme fırsatı buldu.

YILLARDIR DEVAM EDEN MÜLKİYET PROBLEMİ ÇÖZÜLÜYOR

Oto galericilersitesialanınınveiçerisindebulunanofislerinmülkiyetininmevcutişletmecileresatışıiçin milli emlak ve ilgili kurumların gerekli adımları atmasını isteyen Vali Şahin, bu konuda Oto Galericiler Sitesi esnafının da hassasiyetle gerekli birlik ve beraberliği sağlamaları durumunda, konunun çözüme kavuşturulacağının müjdesini verdi. Uzun yıllardır devam eden ve karmaşık bir hal alan bu sorunun çözüme kavuşturulacak olması site esnafını oldukça mutlu etti. Oto Galericiler Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Can Barış “Çok uzun yıllardır çözülemeyen sorunlarımız vardı. Sayın Valimizin sitemize kadar gelerek bizleri onure etmesi ve sorunlarımıza hızlı bir şekilde çözüm üretmesi bizleri çok mutlu etti” dedi.

SİTELEŞME KONUSUNDA HER TÜRLÜ DESTEĞE HAZIRIZ

Şehrin içerisinde kalmış diğer oto galerici esnaflarına da seslenen Vali Şahin “Bu iş şehir merkezlerinde apartman altlarında yapılacak iş değil. Zaten değişen mevzuat da bu duruma müsaade etmiyor. Şehrimize ve esnafımıza yakışır, şık ofislerin olduğu geniş ve uygun alanlarda modern Oto Galeri Siteleri kuralım.Bunun için elimizden gelen her türlü desteğe hazırız, esnafımızın memnuniyeti ve mutluluğu bizi de memnun ve mutlu eder” dedi.

Etiketler:
Sende Yorumla...