EVİ YANAN RİNDİ TEYZE UNUTULMADI
Yukarı

EVİ YANAN RİNDİ TEYZE UNUTULMADI

EVİ YANAN RİNDİ TEYZE UNUTULMADI
Bu içerik 261 kez okundu.

Batman Valisi ve Belediye Başkan Vekili Hulusi Şahin, evinde çıkan yangın sonucu evi kullanılamaz hale gelen 75 yaşındaki Rindi Kayra’yı ziyaret ederek yangında zarar gören evin gerekli bakım ve onarımlarının Batman Belediyesi tarafından yapılacağı müjdesini verdi.

Korik Mahallesi TPAO bulvarında bulunan ve çıkan yangın sonucu kullanılamaz hale gelen evi ziyaret eden Vali Hulusi Şahin’e eşi Ebru Şahin, Belediye Başkan Yardımcısı Ali Osman Bilgili, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ümit Çiçek, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Beşir Arslan ile belediye birim müdürleri eşlik etti.

Yanan dairede incelemelerde bulunan Vali Şahin, bakım ve onarım için çalışmalara bir an önce başlanmasını ve zarar gören eşyaların tespit edilerek yeni eşyaların temin edilmesini istedi.

6 ay önce eşini kaybederek tek başına yaşayan ve evinde çıkan yangın sonucu geçici olarak bir akrabasının yanında kalan Rindi Kayra ise Vali Şahin’in şahsi ziyareti ve evinin onarılacağı müjdesi ile sevinç dolu anlar yaşadı.

Etiketler:
Sende Yorumla...