ŞEHİTLERE DESTEK KONVOYU
Yukarı
Advert

ŞEHİTLERE DESTEK KONVOYU

ŞEHİTLERE DESTEK KONVOYU
Bu içerik 533 kez okundu.

MHP (Milliyetçi Hareket Partisi) Batman Teşkilatı, Gara’da Şehit edilen 13 sivil için, Kozluk ilçesinde 200 araçlık destek konvoyu düzenledi.

Kozluk D300 karayolunda başlayan konvoy, ilçe merkezine kadar devam etti. Burada açıklamada bulunan MHP İl Başkanı Kerem Demir, terör olaylarını lanetlemeye ve tepki göstermeye devam edeceklerini söyledi. Başkan Demir; “Irak’ın kuzeyi GARA bölgesinde 13 sivil vatandaşımızı şehit eden hain terör örgütü PKK’ya karşı il, merkez, İlçe ve tüm birimlerimizin yanı sıra STK, esnaf ve vatandaşlarımızın desteğiyle konvoy yaparak tepki gösterdik. Halkımızın yoğun ilgi gösterdiği teröre lanet konvoyunda tüm araçlarımızı ay yıldızlı bayraklarımızla süsledik. Destek veren herkese teşekkür ederim.” dedi.

“ŞEHİTLER ÖLMEZ, VATAN BÖLÜNMEZ”

Konvoyda ‘Şehitler Ölmez, vatan bölünmez’ sloganıyla yeri göğü inlettiklerini belirten MHP Merkez ilçe Başkanı Muhammed A. Çetin, tepkilerinin her geçen gün çiğ gibi büyüyeceğini söyledi. Başkan Çetin; “Halkımızın, STK’larımızın ve teşkilatlarımızın desteğiyle yaklaşık 200 araçlık konvoyla teröre lanet ederek,ülkemiz ve refahımız için, birlik ve beraberliğimizi bir kez daha tepkimizi gösterdik. Şehitlerimiz her zaman kalbimizde yaşayacaklardır.Silahsız , masum, Sivil insanlara saldırmak ancak terör örgütü PKK’ya yakışırdı. Halkımızın terör olaylarına tepki göstermelerini ve seslerini daha gür çıkarmaya davet ediyorum. Teşekkür ediyorum” diye konuştu. (Haber Merkezi)

Etiketler:
Sende Yorumla...