AK PARTİ'DEN TELEKOM VE DEDAŞ'A ZİYARET
Yukarı
Advert

AK PARTİ'DEN TELEKOM VE DEDAŞ'A ZİYARET

AK PARTİ'DEN TELEKOM VE DEDAŞ'A ZİYARET
Bu içerik 217 kez okundu.

AK Parti Batman İl yönetimi, kurumsal çalışmaları ve faaliyetleri hakkında bilgiler almak üzere Türk Telekom Müdürü Bedrettin Ay ve DEDAŞ İl Müdürü Naci Obut'a ziyarette bulundu.

Karşılıklı bilgi alış verişinin yaşandığı ziyaretler sırasında il yönetimine kurum yetkilileri tarafından kurumsal olarak yapılan çalışmalar, faaliyetler, hedefler, il merkezi ve ilçelerinde sürdürülen hizmetler hakkında detaylı bilgiler verildi. İlk olarak Türk Telekom Batman İl Müdürü Bedrettin Ay ile görüşen Ak Patililer, kurum hakkında bilgi aldı.

İLEGAL KİŞİLERE KARŞI DİKKATLİ OLUN

Yapılan görüşmede Batman genelinde yapılan  telekomünikasyon yatırımları ve internet altyapısıyla ilgili sorunlar hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu. İnternet altyapısının yetersiz olduğu mahallelerde sorunun kaynağının tespiti ve giderilmesi için çalışmalar yapılması gerektiğini kaydeden Ak Partililer; "Vatandaşlarımızdan da istirhamımız altyapıyı hedef alan illegal davranışta bulunan kişilere karşı dikkatli olmalarıdır," diye konuştu.

Daha sonra Dicle Elektrik Dağıtım A. Ş (Dedaş) İl Müdürü Naci Obut ile görüşen Parti yönetimi,  yatırım ve çalışmalar hakkında bilgi alarak  yaşanan sorunlar ve çözüm yolları ile ilgili bilgi alışverişinde bulundu.

KESİNTİLERE KARŞI ÇALIŞMALARI YOĞUNLAŞTIRIN

Partililer, DEDAŞ Müdürü Obut'a özellikle elektrik kesintilerine karşı çalışmaların yoğunlaşması gerektiğini ve vatandaşın yüksek fatura şikayetlerine hızlı çözümler sunulmasını, sorunların çözümünde vatandaş odaklı yaklaşılmasını istedi. Vatandaşla kurum arasında yaşanan sorunların giderilmesi için daha duyarlı ve insan odaklı çalışmaların yaygınlaştırılmasının önemine değinen Partililer; vatandaşlardan  kendilerine  iletilen  sorun ve talepleri ilgili kurumlara ilettiklerini ve sorunların çözümü için konuların takipçisi olacaklarını söyledi.

Ziyaret esnasında önümüzdeki süreçte yapılacak ciddi yatırımlarla ilgili bilgiler de veren il Müdürü Obut; Ak Parti yönetimine teşekkür etti. (Haber Merkezi)

Etiketler:
Sende Yorumla...