PROF. SARAÇOĞLU BATMAN’DA ŞUBE AÇTI
Yukarı

PROF. SARAÇOĞLU BATMAN’DA ŞUBE AÇTI

PROF. SARAÇOĞLU BATMAN’DA ŞUBE AÇTI
Bu içerik 189 kez okundu.

Pandemi süreciyle beraber insanların sağlık için alternatif çözüm arayışlarına çözüm olan en iyi marka, Prof. Saraçoğlu Batman’da şube açarak hizmet vermeye başladı.

Sağlık için doğal ürünler deyince ilk akla gelen isim olan Prof. Dr. İbrahim Adnan Saraçoğlu tarafından kurulan Saraçoğlu A.Ş. doğal ve organik ürünleriyle Batman’da faaliyetlerine başladı. Bitkilerin hastalıklardan koruyucu ve tedaviyi destekleyici etkilerini açıklayan kırk yıllık çalışmaların neticesi ürünler Batmanlıların ayağına geldi. “Prof Saraçoğlu” markası ile ürünlerini tüketicisiyle buluşturan şirket, Batman’da şube açarak doğadan gelen insanın doğal yaşamla sağlık bulmasını amaçlıyor.

DOĞAL VE ORGANİK ÜRÜNLERİ KAPIMIZA KADAR GETİRDİ

Covid-19 salgınıyla önemi daha da artan ve alternatif koruyucu sağlık tedbirleri deyince ilk akla gelen isim olan Prof. Saraçoğlu, Batman’da açtığı şube ile Batmanlı her bir bireyin bağışıklığını geliştirmek için, virüslerle mücadele ederken ihtiyaç duyduğu doğal ve organik ürünleri kapımıza kadar getirdi. Prof. Saraçoğlu Ürünleri, doğal destekli bitki grupları, bitkisel çaylar, katı sabunlar, şampuanlar, kremler ve çeşitli yağlardan oluşuyor. Bu ürünler yüzde 100 doğal olup içeriğinde, insana zararlı hiçbir katkı ve kimyasallar içeriğinde bulunmuyor. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu tarafından hazırlanan birçok doğal ürünün bulunduğu mağaza Şirinevler Mahallesi Atatürk Bulv. (Diyarbakır Cad) Emin Aprt. No:58/A adresinde Sabah Market yanında, tüm Batmanlıları sağlıkla buluşturuyor. ​(Haber Merkezi)

Etiketler:
Sende Yorumla...