BATMAN’IN SORUNLARINA ODAKLANACAĞIZ
Yukarı
Advert

BATMAN’IN SORUNLARINA ODAKLANACAĞIZ

BATMAN’IN SORUNLARINA ODAKLANACAĞIZ
Bu içerik 179 kez okundu.

Batmanlılık bilincinin oluşturulması için bir araya gelen ve ilk toplantısını gerçekleştiren Batman Siyasi Parti İl Başkanları Ortak Düşünce Platformu, ‘İktidar ve Muhalefet ayırımı yapmadan ilimizin sorunlarına odaklanacağız.’ açıklaması yaptı.

Batman Siyasi Parti İl Başkanları Ortak Düşünce Platformu’ndan yapılan açıklamada, ‘Hiçbir ideoloji ve parti tüzüğüne bağlı kalmadan halkımızın yaşadığı temel sorunları gündeme taşımak, çözüm üretmek ve bir bütün olarak Batman ortak paydasında buluşmak en büyük gayemizdir’ denildi.

İlk toplantısını gerçekleştiren Batman Siyasi Parti İl Başkanları Ortak Düşünce Platformu ‘Bu platformda politik hiçbir tartışmanın tarafı olmadan siyaset üstü hareket edileceğini ve kendini Batman’ın bir parçası olarak gören her kesimin’ düşüncelerinden istifade edileceğini açıkladı.

Batman’la ilgili her konuda olumlu yönleri destekleyeceklerini, sakıncalı yönlerine ise dikkat çekeceklerini belirten Batman Siyasi Parti İl Başkanları Ortak Düşünce Platformu, Siyasi kimliklerimizden bağımsız olarak her zeminde Batman için mücadele edileceğini ve ilimizin bir cazibe merkezine dönüşmesi için kurulacak öneri mekanizmasıyla gündemi sıcak tutacaklarını belirtti.

Batman Siyasi Parti İl Başkanları Ortak Düşünce Platformu,  iki ayda bir toplanma ve iki konuyu gündeme taşıma kuralını kararlaştırarak Nisan ayında ikinci toplantısını gerçekleştirecek. (Haber Merkezi)

Etiketler:
Sende Yorumla...