MİLLİ ATLET, YAŞAM'DA SAĞLIĞINA KAVUŞTU
Yukarı

MİLLİ ATLET, YAŞAM'DA SAĞLIĞINA KAVUŞTU

MİLLİ ATLET, YAŞAM'DA SAĞLIĞINA KAVUŞTU

Batmanlı Milli atlet Ruken Tek, uzun zamandır yaşadığı burun rahatsızlığı nedeniyle gittiği Özel Yaşam Hastanesi'nde tedavi edilerek sağlığına kavuştu.

Avrupa 3’üncülüğü, Dünya 5’inciliği ve Romanya’da düzenlenen Balkan Dağ Koşusu Şampiyonası’nda 20 yaş altı kadınlarda 2’nci olan Batmanlı milli atlet Ruken Tek, uzun zamandır burun kaynaklı olarak yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle Özel Batman Yaşam Hastanesi’nde tedavisi gerçekleştirilerek sağlığına kavuştu. Kulak Burun Boğaz Uzmanı Op. Dr. Behçet Tarlak tarafından başarılı bir operasyonla tedavisi gerçekleştirilen Ruken Tek, Yaşam Hastanesi’nin desteklerinden dolayı duyduğu memnuniyeti belirterek, hastane yönetimine teşekkürlerini iletti.

RUKEN TEK’E GEÇMİŞ OLSUN DİLEKLERİMİ SUNUYORUM

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan hastane genel müdürü Burhan Dinç, “Özel Batman Yaşam Hastanesi olarak ülkemizi temsil eden, başarılarıyla hepimizi gururlandıran genç kardeşimize destek olmak bizim için büyük bir gururdur. Bu kapsamda ülkemizi atletizm alanında başarılı bir şekilde temsil ederek, elde ettiği derecelerle göğsümüzü kabartan ve hastanemizde tedavisi gerçekleştirilen milli atlet Ruken Tek’e geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum. Genç kardeşimizi bir kez daha tebrik ederek, nice başarılara imza atmasını temenni ediyorum” diye konuştu.

Etiketler: