KARANLIK MAFYA DÜZENİNİN HAYALİNİ GÖRÜYORLAR
Yukarı

KARANLIK MAFYA DÜZENİNİN HAYALİNİ GÖRÜYORLAR

KARANLIK MAFYA DÜZENİNİN HAYALİNİ GÖRÜYORLAR
Bu içerik 695 kez okundu.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik tehdit ve hakaret ifadelerine tepki gösteren CHP Batman  İl başkanı Hüseyin Yaşar, tehditler iktidarın mafya yapılanmalarından medet ummasından başka bir şey olmadığını söyledi.

Kılıçdaroğlu'na yönelik tehditlerle ilgili basın açıklaması yapan Yaşar şu ifadeler yer verdi. “Bu fütursuz cesaret gösterisi, ülkedeki yönetim boşluğunun, devlet otoritesi eksikliğinin, kısacası bitmiş bir iktidarın mafya yapılanmalarından medet ummasından başka bir şey değildir. Cumhuriyet Halk Partisi de Cumhuriyet’in kuruluşundan bugüne bunun kıymetini ruhunda yaşayan milyonlarca vatansever de size haddinizi bildirir. ‘Değişim ve reform’ diyenlerin biraz samimiyeti varsa, bu fütursuza gerekli işlemlerin yapılması yönünde harekete geçmeleri gerekir. Gece yarısı televizyonlara bağlanma ihtiyacı hissedenler bu tehdit karşısında hala sus-pus ise, ya devlet adamı değildirler ya tetikçinin destekçisidirler ya da her ikisi birdendir”

 “TALİMATLI TETİKÇİLER, DURUMDAN VAZİFE DAHİ ÇIKARAMAZLAR”

Talimatlı tetikçiler, durumdan vazife dahi çıkaramazlar. Onların kulağına fısıldanır. O nedenle sözlerimizin muhatabı, kuşkusuz CHP çınarının altında esamesi bile okunmayacak küçükler değildir. Burada sözlerimizin muhatabı, Türkiye’yi 90’lı yıllarda olduğu gibi siyaset-mafya-ticaret ekseninde yönetmek isteyen iktidarsızlardır. Kimse yaşamaktan zevk aldığı karanlık dehlizlere, ülkeyi taşımaya çalışmasın. Ne güçleri ne nefesleri yeter. Türkiye Cumhuriyeti, 2. Yüzyılına, safralarından arınmış bir halde girmeye hazırdır. Cumhuriyet Halk Partisi de Cumhuriyet’in kuruluşundan bugüne bunun kıymetini ruhunda yaşayan milyonlarca vatansever de size haddinizi bildirir.’ Değişim ve reform’ diyenlerin biraz samimiyeti varsa, bu fütursuza gerekli işlemlerin yapılması yönünde harekete geçmeliler

“SİZDEN KORKMADIK Kİ, GÖLGENİZDEN KORKALIM”

Sizden korkmadık ki, gölgenizden korkalım. Hala 90’lı yılların karanlık mafya düzeninin hayalini gören, son güncellemesi 30 yıl önce yapılmış antika mafyalardan medet ummak hangi aklın mucizesi acaba? Bu nasıl bir akıl tutulmasıdır? İktidarın samimiyetine turnusol kağıdı işlevi görecek bu olayı, takip edeceğiz. Olayın mümessillerini ise hep takip edeceğiz. Bu ülke; korkusuz, yüreği ülke sevgisiyle dolu, yarınlara umutla bakan milyonlarca aydınlık insanların vatanıdır. İşte bizi ayakta tutan da budur. Bu ülkenin üreten emekçilerine, üretime sebep olan iş insanlarına, namusuyla devletini kollayan memurlarına, helal para kazanıp vergisini ödeyen gerçek vatansever milyonlarına saygı ile duyururuz.”

Etiketler:
Sende Yorumla...