TEHLİKELİ ÖDEME!
Yukarı

TEHLİKELİ ÖDEME!

TEHLİKELİ ÖDEME!
Bu içerik 921 kez okundu.

Batman'da elektrik faturalarını ödemek zorunda kalan vatandaşlar inşaat çalışmalarının ortasında kalıyor. GAP Mahallesinde bulunan Dicle Elektrik Perakende Satış A.Ş. Batman İl Müdürlüğünün bulunduğu bina cephesi tadilatından ötürü akla ziyan bir manzara oluştu.. Binanın etrafına kurulan demir iskelelere rağmen Dicle Elektrik Perakende Satış A.Ş. hizmet vermeye devam ediyor.

Elektrik faturalarını ödemeye gelen vatandaşlar demir iskelelerin arasında kuyrukta beklemek zorunda kalıyor; Vatandaşın can tedbirini göz önünde bulundurmadan halkı bu zulme ve tedbirsizliğe neden olan  kurum  tepkiye neden oldu. Bina tadilatı bitimine kadar Dicle Elektrik Perakende Satış A.Ş'nin geçici olarak başka bir yerde hizmet vermesini isteyen vatandaşlar, olası bir kazada sonuçlarının ağır olabileceğini söylediler.

"ALIRKEN ZULÜM, VERİRKEN ZULÜM"

Dicle Elektrik şirketinin, bakım onarım nedeniyle sık sık enerji kesintisine gittiğini ve insanları zor durumda bıraktığını anlatan Vatandaşlar; " Enerjiyi sağlıklı alamıyoruz. Sık sık kesinti yapılıyor. Enerji alırken bile bize zulüm ediliyor. Almakta zorlandığımız elektriğin faturasını ödemeye geldiğimiz de bile kazaya kurban gitme ihtimalimiz var. Ödeme kuyruğunda bile zulüm çekiyoruz. Bina tadilata alınmadan önce Dicle Elektrik Perakende Satış A.Ş'nin geçici olarak başka bir yere taşınması gerekirdi." dediler. (Mahsum Cihangir)

 

 

Etiketler:
Sende Yorumla...