TÜRSAB TOPLANTISI BATMAN’DA YAPILDI
Yukarı

TÜRSAB TOPLANTISI BATMAN’DA YAPILDI

TÜRSAB TOPLANTISI BATMAN’DA YAPILDI
Bu içerik 212 kez okundu.

Batman Valisi ve Belediye Başkan Vekili  Hulusi Şahin, saha çalışması yapmak üzere ilimize gelen Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Yönetim Kurulu Başkanı Firuz Barbaros Bağlıkaya ve yönetim kurulu üyeleri ile yemekte bir araya geldi.

 BATSO Başkanı Abdulkadir Demir, İl Kültür ve Turizm Müdürü İhsan Aslanlı, TÜRSAB Bölge Başkanları ve ilimiz turizm sektörü temsilcilerinin katıldığı programda konuşma yapan TÜRSAB Başkanı; Hasankeyf’in turizmde önemli bir potansiyel olduğuna dikkat çekerek, 2021’deki fuar ve tanıtımlarda Hasankeyf'i ön planda tutarak, buraya turist çekmeye çalışacaklarını ifade etti.

ZOR GÜNLER GERİDE KALDI

 Sonrasında katılımcılara hitap eden Vali Şahin, turizm sektörü açısından zor günlerin geride kaldığını ifade ederek, “İlimize yapılan bu ziyaretleri, krizi fırsata çevirmek için yapılmış saha çalışmaları olarak görüyorum ve çok önemsiyorum.  Bizler de en büyük markamız ve kültür mirasımız olan Hasankeyf için yeni fırsatları değerlendirerek, onu hak ettiği yere taşımak ve tanıtmak için çalışıyoruz” diye konuştu.   Konuşmaların ardından TÜRSAB Başkanı Bağlıkaya, Vali Şahin'e ve BATSO Başkanı Demir’e, turizme vermiş oldukları desteklerden dolayı TÜRSAB plaketini takdim etti. 

Etiketler:
Sende Yorumla...