KÖY OKULLARINA ZİYARET
Yukarı

KÖY OKULLARINA ZİYARET

KÖY OKULLARINA ZİYARET
Bu içerik 156 kez okundu.

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran, okul ziyaretleri kapsamında Demirlipınar Köyü İlkokulu ve Ortaokulunu ziyaret etti.   

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran, ilk olarak Batman Merkeze bağlı Demirlipınar köyü ilkokulunu ziyaret etti. Kurtaran, okula gelişinde Okul Müdürü Yusuf Çelik tarafından karşılandı. Okulda bir dizi incelemelerde bulunup okul hakkında Okul Müdürü Çelik'ten bilgi aldı. Daha sonra sınıfları ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürü Kurtaran, minik öğrencilerle bir süre sohbet edip öğrenciler hakkında öğretmenlerden bilgi aldı.

İlkokul ve okul öncesi sınıf ziyaretinin ardından Demirlipınar Ortaokuluna geçen İl Milli Eğitim Müdürü Kurtaran, Okul Müdürü Mehmet Nuri Bıçakçı'dan okuldaki çalışmalar hakkında bilgi aldı. Daha sonra öğretmenlerle bir araya gelen İl Milli Eğitim Müdürü Kurtaran, öğretmenlerle bir süre sohbet etti.  Sağlık Bakanlığının ve Milli Eğitim Bakanlığının belirlediği temizlik kurallarına gösterilen hassasiyet için her iki okulun okul idarecilerine ve öğretmenlere teşekkür eden Kurtaran, gerekli hassasiyetin özenle devam etmesini istedi. (Mahsum Cihangir)

Etiketler:
Sende Yorumla...