DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLERE ÖDÜLLERİ VERİLDİ
Yukarı

DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLERE ÖDÜLLERİ VERİLDİ

DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLERE ÖDÜLLERİ VERİLDİ

Cumhuriyetimizin ilanının 97'nci yıldönümü etkinlikleri kapsamında düzenlenen resim, şiir ve kompozisyon dallarındaki yarışmalarda dereceye giren öğrencilere ödülleri, İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran tarafından verildi.

Resim, şiir ve kompozisyon dallarında düzenlenen yarışmada dereceye giren öğrencileri makamında konuk eden İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran, öğrencilerle bir süre sohbet edip öğrencilere ödüllerini verdi.

İl Milli Eğitim Müdürü Kurtaran: "Sevgili gençler, Cumhuriyetimizin ilanının 97'nci yıldönümü etkinlikleri kapsamında düzenlenen resim, şiir ve kompozisyon dallarındaki yarışmalarda dereceye girerek başarınızı gösterdiniz. Bu başarınızdan ötürü sizi, öğretmenlerinizi ve ailelerinizi kutluyorum." dedi.

İl Milli Eğitim Müdürü Kurtaran sohbetin ardından resim, şiir ve kompozisyon dallarında dereceye giren öğrencilere ödüllerini verdi. Gerçekleşen ödül töreninde Şube Müdürü Abdussamed Oral ve dereceye giren öğrencilerin okul idarecileri de katıldı. (Fırat Turğut)

Etiketler: