1000 OKUL PROJE TOPLANTISI
Yukarı

1000 OKUL PROJE TOPLANTISI

1000 OKUL PROJE TOPLANTISI
Bu içerik 186 kez okundu.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yurt genelinde hayata geçirilen 'Mesleki Eğitimde 1000 Okul' projesi bilgilendirme toplantılarının dördüncüsü Sason Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde gerçekleşti.         

Sason Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde gerçekleşen 'Mesleki Eğitimde 1000 Okul' projesi bilgilendirme toplantısına İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran, Sason İlçe Milli Eğitim Müdürü Veysi Bozkurt, Şube Müdürleri Akın Arı, Abdurrahim Kusen, okul idarecileri ve öğretmenler katıldı. Toplantı öncesi okul bahçesinde öğrencilerle bir süre sohbet eden İl Milli Eğitim Müdürü Kurtaran, daha sonra okulda incelemelerde bulundu. Kurtaran, okul yapılan çalışmalar hakkında Okul Müdürü Ahmet Kelici'den bilgi aldı. Okuldaki incelemenin ardından bilgilendirme toplantısı Kurtaran'ın açış konuşmasıyla başladı.

'Mesleki Eğitimde 1000 Okul' projesinin amacı ve hedefi ile ilgili bilgi veren İl Milli Eğitim Müdürü Kurtaran, projenin öğrencilere, öğretmenlere, ilimize ve ülkemize hayırlı olmasını diledi.  Görüş ve önerilerle sona eren toplantıda İl Milli Eğitim Müdürü Kurtaran, toplantıya katılan öğretmenlere kitap hediye etti.

Etiketler:
Sende Yorumla...