BAŞKAN ÖZHAN’DAN KAYAPINAR’A BİR İLK
Yukarı

BAŞKAN ÖZHAN’DAN KAYAPINAR’A BİR İLK

BAŞKAN ÖZHAN’DAN KAYAPINAR’A BİR İLK
Bu içerik 539 kez okundu.

Kayapınar Beldesi 33 yıllık belediye tarihinde ilk kez parkla tanışacak. Belediye Başkanı Samir Özhan’ın talimatıyla belde merkezinde belirlenen alanda yeni park için çalışmalara başlandı.

Kayapınar Belediye Başkanı Samir Özhan, seçim vaatlerinden birinin daha startını verdi. Beldedeki sosyal alan eksikliği dolayısıyla hazırlanan proje kapsamında belde merkezine yeşil alanı, kamelyaları, çocuk oyun alanı ve kafeteryasıyla yeni park çalışmalarına başlandı. Bin metrekare alan üzerine kurulacak parkın ölçümleri bizzat Belediye Başkanı Özhan tarafından yapılırken park alanında zemin hazırlıklarına başlandı.

KAYAPINAR TARİHİNDE BİR İLK

Başkan Özhan yaptığı açıklamada, beldede bir ilk olacak parkın belde halkına hayırlı olmasını diledi. Yıllarca hizmet görmemiş Kayapınar halkını hür belediyecilik anlayışı ile tanıştırdıklarını aktaran Özhan, “Allah’ın izniyle ilklerin başkanı olacağız. Kayapınar halkına hak ettiği hizmeti sunuyoruz ve sunmaya da devam edeceğiz. Yapacağımız yeni parkımız Kayapınar tarihinde bir ilk olacak. Parkımız tamamlandığında halkımızın ailesiyle oturup hoş zaman geçireceği güzel bir sosyal alanı beldemize kazandırmış olacağız.” dedi.

Etiketler:
Sende Yorumla...