GENÇLİK KOLLARININ 6. OLAĞAN KONGRESİ YAPILDI
Yukarı

GENÇLİK KOLLARININ 6. OLAĞAN KONGRESİ YAPILDI

GENÇLİK KOLLARININ 6. OLAĞAN KONGRESİ YAPILDI
Bu içerik 89 kez okundu.

Kozluk İlçe Gençlik Kollarının 6. Olağan Kongresi ilçe Belediye konferans salonunda yapıldı. Kongreye AK Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir,  İl Başkanı ve partililer katıldı.

Korona virüs önlemleri altında yapılan kongrede maske ve sosyal mesafe kurallarına riayet edildi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan kongrede mevcut Gençlik Kolları Başkanı Ömer Ağduk yeniden seçildi.

Milletvekili Ziver Özdemir, AK Partili gençlere örnek şahsiyetler olmalarını öğütleyerek, gençlerin birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalar yürütmeleri gerektiğini vurguladı.

Özdemir, "Partimiz gençlerimizle var olmaya devam edecektir. Gençlerimiz her zaman canlıdır, heyecanlıdır ve samimidir. Partimiz kurulduğu günden bugüne her adımda gençlik kollarının payı büyüktür. Bu noktada genç kardeşlerimize daha çok görev düşmektedir. Gençlik kollarında görev üstlenecek arkadaşlarımızın enerjisi ve dinamizmi partimize güç katacaktır. AK Parti her zaman gençlerin yanında olmuş ve gençlerin sorunlarına samimi, gerçekçi ve çözüm odaklı bir yaklaşım sergilemiştir. Bizim de gençlik kollarında görev alacak kardeşlerimizden beklentimiz partimiz ve gençler arasında köprü kurarak daha çok genç kardeşimize ulaşmalarıdır." şeklinde konuştu.

Bekirhan ve Kozluk Belediye Başkanlıklarını da ziyaret edip çalışmalar hakkında bilgi alan Özdemir daha  sonra AK Parti Kozluk İlçe Başkanlığının yeni binasının açılışını gerçekleştirdi. (Haber Merkezi)

Etiketler:
Sende Yorumla...