CHP'Lİ VEKİLLLER BATMAN'DAYDI
Yukarı

CHP'Lİ VEKİLLLER BATMAN'DAYDI

CHP'Lİ VEKİLLLER BATMAN'DAYDI
Bu içerik 138 kez okundu.

Batman’a 3 günlük inceleme gezisi düzenleyen CHP İstanbul Milletvekili Yüksel Mansur Kılınç ve İzmir Milletvekili Murat Bakan, İş İnsanı ve BATSO Meclis Başkanı Ercan Ekinci ile bir araya gelerek, Batman gündemini konuştu.

Sabah kahvaltısında milletvekilleriyle bir araya gelen Ekinci, Batman'ın işsizlik sorununu, CHP'nin bölgeye yaklaşımı ve ekonomide yaşanan sorunlara ilişkin tecrübelerini aktardı.

"CHP'Lİ VEKİLLERİN BÖLGEYE DAHA SIK GELMESİ GEREKİYOR"

CHP heyetinin ziyaretini önemli bulduğunu ancak bu tür ziyaretlerin sıklaşması gerektiğini belirten Ekinci, "İlimizi ziyaret eden İstanbul Milletvekili Yüksel Mansur Kılınç ve İzmir Milletvekili Murat Bakan ile İl Başkanı Hüseyin Yaşar eşliğinde sabah kahvaltısında bir araya geldik. Vekillerin Batman'ı ziyaret ederek esnafın sıkıntıları, Batman'ın işsizlik sorununu ve diğer sorunları yerinde görmeleri güzel bir çalışma. CHP heyetinin bölgeyi daha çok ziyaret etmesi görüşündeyim. CHP'nin Kürt sorununu ve bölgeye yaklaşımını konuştuk. Aynı zamanda cuma günü BATSO’yu ziyaret etiklerinde yönetim kurulu Başkanımız ve kent konseyi Başkanımız Abdulkadir Demir kentin tüm sorunlarını ve CHP'nin sorumluluklarını anlatı kendilerine. Buradan elde ettikleri verilerle güzel bir çalışma bekliyoruz" dedi.

Etiketler:
Sende Yorumla...