KURTARAN, OKUL ZİYARETLERİNDE BULUNDU
Yukarı

KURTARAN, OKUL ZİYARETLERİNDE BULUNDU

KURTARAN, OKUL ZİYARETLERİNDE BULUNDU
Bu içerik 133 kez okundu.

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran, okul ziyaretleri kapsamında Yağmur Anaokulu, DSİ Anaokulu, Metin Bostancıoğlu İlkokulu, Mehmet Emin Şimşek İlkokulu, Metin Bostancıoğlu Ortaokulu ve Petrol Anadolu Lisesini ziyaret etti.

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran, ilk olarak Petrol Anadolu Lisesini ziyaret etti. Okul Müdürü Orhan Bulat tarafından karşılanan Kurtaran, okulu gezip okul hakkında idarecilerden bilgi aldı. Yüz yüze eğitimin devam ettiği 12. Sınıfları ziyaret eden Kurtaran, öğrencilerle ders işledi.

Kurtaran, Petrol Anadolu Lisesi ziyaretinin ardından Metin Bostancıoğlu İlkokulunu ziyaret etti. Okul Müdürü Osman Aslan'dan bilgi alıp okulu gezen Kurtaran, sınıf ziyaretlerinde bulunarak öğrencilerle bir süre sohbet etti. Kurtaran daha sonra Metin Bostancıoğlu Ortaokuluna geçerek Okul Müdürü Umut Cem Yılmaz'dan bilgi aldı. Yüz yüze eğitim verilen 8. Sınıfları ziyaret edip öğrencilerle bir süre sohbet etti. Kurtaran, Metin Bostancıoğlu Ortaokulu ziyaretinin ardından sırasıyla Yağmur Anaokulu ve DSİ Anaokulunu ziyaret edip idarecilerden devam eden okul öncesi eğitim ile ilgili bilgi aldı. İl Milli Eğitim Müdürü Kurtaran son olarak Mehmet Emin Şimşek İlkokulunu ziyaret etti. Okulu gezip Okul Müdürü Mehmet Hanifi Ekinci'den bilgi alan Kurtaran sınıf ziyaretlerinde bulunarak öğrencilerle bir süre sohbet etti. (Fırat Turğut)

Etiketler:
Sende Yorumla...