ÖNEMLİ BİR SINAV VERİLDİ
Yukarı

ÖNEMLİ BİR SINAV VERİLDİ

ÖNEMLİ BİR SINAV VERİLDİ
Bu içerik 174 kez okundu.

 

Covid- 19 denetimlerine aralıksız devam eden Batman Valisi ve Belediye Başkan Vekili Hulusi Şahin, alınan önlemler ve sıkı denetimler sayesinde koronavisür salgınıyla mücadelede önemli bir sınav verildiğini söyledi.

Covid-19 salgınıyla mücadele çalışmaları kapsamında “Sağlık için, Hepimiz için” parolasıyla esnaf denetimlerine aralıksız devam eden Vali ve Belediye Başkan Vekili Hulusi Şahin, İlimiz merkez Mahatma Gandi Bulvarı Aydın Arslan Caddesinde gerçekleştirdiği esnaf ziyaretinde, esnaf ve vatandaşlardan;  maske, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına eksiksiz uymalarını istedi.

MASKE VE MESAFE HAYATI ÖNEM TAŞIYOR

Vatandaşları bilinçlendirmek ve salgınla mücadeleyi hep birlikte gerçekleştirmenin önemli olduğunu vurgulayan Vali Şahin, alınan etkin önlemler ve yapılan sıkı denetimler sayesinde Covid-19 salgınıyla mücadelede Batman’ın önemli bir sınav verdiğini belirterek, vatandaşların; maske, fiziki mesafe ve belirlenmiş diğer kurallara uymasının hayati önem taşıdığını ifade etti.  Denetim sırasında Vali Şahin'e; Belediye Başkan Yardımcısı Ali Osman Bilgili, Belediye Birim Müdürleri ve zabıta ekipleri eşlik etti. (Fırat Turğut)

Etiketler:
Sende Yorumla...