ÖĞRENCİLERLE DERS İŞLEDİ
Yukarı

ÖĞRENCİLERLE DERS İŞLEDİ

ÖĞRENCİLERLE DERS İŞLEDİ
Bu içerik 119 kez okundu.

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran, Batman Anadolu Lisesini ziyaret edip yüz yüze eğitim gören 12. Sınıf öğrencileriyle birlikte ders işledi.

Okula gelişinde İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran'ı Okul Müdürü Mehmet Konak karşıladı. Okul Müdürü Konak'tan okulda devam eden yüz yüze eğitim ile ilgili bilgi alan İl Milli Eğitim Müdürü Kurtaran, daha sonra okulda yüz yüze eğitim gören 12. Sınıf öğrencilerini sınıflarında ziyaret ederek öğrencilerle birlikte ders işledi. Öğrencilere başarılar dileyen Kurtaran, tüm 12. Sınıf öğrencilerinin eksiksiz olarak yüz yüze eğitim için okula gelmelerinden duyduğu mutluluğu ifade etti.

HİJYEN KURALLARINA RİAYET EDİLİYOR

İl Milli Eğitim Müdürü Kurtaran: "Sevgili Öğrenciler, dünyayı her bakımdan ve özellikle eğitim süreci bakımında etkileyen salgın nedeniyle uzun bir süre eğitim-öğretime uzaktan eğitim ile devam ettik. Salgının seyri ve alınan tedbirler sonucu Sağlık Bakanlığının onayı ile Bakanlığımız okullarda belirli kademeler için yüz yüze eğitime başlama kararı aldı. Sizler de 12.sınıf öğrencileri olarak yüz yüze eğitim almaya başladınız. Okul müdürünüz ve öğretmenlerinizden aldığım bilgiye göre 12. Sınıf öğrencilerimizin tümü mesafe ve hijyen kurallarına riayet ederek yüz yüze eğitime katılıyorlar. 12.sınıf öğrencilerimizin eksiksiz olarak yüz yüze eğitime katılmaları beni çok mutlu etti."dedi.

İNSANLIK İÇİN BİZİM İÇİN UMUT IŞIĞISINIZ

Öğrencilere seslenen Kurtaran konuşmasını şöyle sürdürdü; "Sevgili öğrenciler eğitim-öğretim hayatınızda hepinize başarılar diliyorum. Sizler İlimiz Batman için Ülkemiz için insanlık için büyük bir umut ışığısınız.  Çok çalışarak, çok çabalayarak, çok okuyarak, araştırarak gelecekte kendinize, ailenize, ülkemize ve insanlığa faydalı birer fert olacağınıza inanıyorum. Devletimiz sizin ve eğitim çağındaki tüm gençlerimizin her şartta en iyi eğitimi alması için tüm imkanları seferber etmektedir. Bu süreçte eğitiminiz için özveriyle çaba harcayan eğitim camiamızın tüm fertlerine ve velilerimize de ayrıca teşekkür ediyorum."

Etiketler:
Sende Yorumla...