OKULUM TEMİZ BELGELERİ VERİLDİ
Yukarı

OKULUM TEMİZ BELGELERİ VERİLDİ

OKULUM TEMİZ BELGELERİ VERİLDİ
Bu içerik 113 kez okundu.

'Okulum Temiz' belgesi almaya hak kazanan okullara belgeleri düzenlenen törenle İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran tarafından verildi.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü hizmet binasında bulunan toplantı salonunda gerçekleşen törene İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran, İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Hasan Aydınlık ve 'Okulum Temiz' belgesi almaya hak kazanan okul müdürleri katıldı. İl Milli Eğitim Müdürü Kurtaran belge töreninde yaptığı konuşmada 'Okulum Temiz' belgesi alan okul idarecilerini emeklerinden dolayı tebrik etti.

İl Milli Eğitim Müdürü Kurtaran: "Değerli Arkadaşlar, bildiğiniz gibi Bakanlığımız ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı arasında imzalanan iş birliği protokolü kapsamında Bakanlığımız tarafından yayınlanan "Eğitim Kurumlarında Hijyen Şartlarını Geliştirme ve Enfeksiyonu Önleme Kılavuzu" doğrultusunda, sağlıklı ve güvenli bir şekilde okullarımızın açılabilmesi amacıyla "Okulum Temiz" projesi uygulanmaya konuldu. Bu proje kapsamında sizler de okullarınızı sağlıklı ve güvenli bir şekilde açabilmek için gerekli tüm çalışmaları yapıp bu belgeyi almaya hak kazandınız. Yapılan bu fedakarlıklar sayesinde okullarımızı çocuklarımız için güvenli eğitim ortamları haline getirdik. Bu başarı ve emeğinizden dolayı hepinizi tebrik ediyorum. "dedi.

Etiketler:
Sende Yorumla...