BAHÇE’DE SU SEVİNCİ
Yukarı

BAHÇE’DE SU SEVİNCİ

BAHÇE’DE SU SEVİNCİ
Bu içerik 315 kez okundu.

Kozluk Belediyesinin Bahçe mahallesinde su sıkıntısını gidermek için başlattığı sondaj çalışmalarında elde edilen sonuç mahalle sakinlerine büyük mutluluk yaşattı.

Sondaj alanında mahalle sakinleri ile bir araya gelen Belediye Başkanı Ayhan Eren; “Özellikle yaz aylarında ilçede yaşanan su sıkıntısı belirli bölgelerde daha da, yoğun yaşanmaktadır. Merkez mahallelerden biri olan Bahçe Mahallesi de bu bölgelerden biriydi. Mahalle için yapılan sondaj çalışmaları sonuç verdi. 100 metrede ulaştığımız içilebilir su kaynağı mahalleli tarafından mutlulukla karşılandı. Mahallede yapacağımız 10 metre yüksekliğinde ve yaklaşık 60 ton kapasiteli su deposu için çalışmalara başladık. 2021 yatırım programına aldığımız depo inşaatı mahallemizin önemli bir sorununu ortadan kaldıracaktır” dedi.

Bahçe mahalle muhtarı Şafi Belim ise; Belediye tarafından yapılan sondaj çalışmaları sonucunda 100 metre derinliğinde su kaynağına ulaştıklarını bunun için başta Belediye Başkanı Ayhan Eren ve belediye çalışanlarına teşekkür ettiklerini dile getirdi.

Etiketler:
Sende Yorumla...