DEMİR'DEN EBA DESTEK NOKTALARINA TABLET
Yukarı

DEMİR'DEN EBA DESTEK NOKTALARINA TABLET

DEMİR'DEN EBA DESTEK NOKTALARINA TABLET
Bu içerik 239 kez okundu.

Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı (TPAO) Batman Bölge Müdürü Mustafa Demir'in katkılarıyla iki okula EBA Destek Noktası kuruldu.

Sabri Ülker İlkokulu ve Cengiz Topel Ortaokulunda kurulan EBA destek noktaları için TPAO Bölge Müdürü Mustafa Demir tarafından okullara tablet bağışlandı. Okulları ziyaret eden TPAO Batman Bölge Müdürü Mustafa Demir ve İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran, kurulan EBA Destek Noktalarının öğrencilere hayırlı olmasını dilediler. Yaşanan küresel salgın nedeniyle halen devam eden uzaktan eğitim sürecinde EBA'dan ders çalışma imkânı bulamayan öğrencilere bu imkânı sağlamak amacıyla kurulan EBA Destek Noktaları ile öğrenciler ders çalışma ve canlı derslere katılma imkânı buluyorlar.

 

Yapılan tablet bağışı için TPAO Batman Bölge Müdürü Demir'e teşekkür eden İl Milli Eğitim Müdürü Kurtaran: "İki okulumuza EBA Destek Noktası kurulması için katkı sağlayan TPOA Batman Bölge Müdürü Sayın Mustafa DEMİR'e ve ilimiz eğitim kurumlarına verdikleri katkılardan dolayı Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığına teşekkür ediyorum." dedi.  (Fırat Turğut)

Etiketler:
Sende Yorumla...