SAĞLIKLI GELECEK YARIŞMASI ÖDÜLLERİ
Yukarı

SAĞLIKLI GELECEK YARIŞMASI ÖDÜLLERİ

SAĞLIKLI GELECEK YARIŞMASI ÖDÜLLERİ
Bu içerik 100 kez okundu.

Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğümüz ile Türkiye Yeşilay Cemiyeti iş birliği ile yapılan 'Sağlıklı Nesil Sağlıklı Gelecek Yarışması' il birincilerine ödülleri İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran tarafından verildi.

Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğümüz ile Türkiye Yeşilay Cemiyeti iş birliği ile 'Sağlıklı Nesil Sağlıklı Gelecek projesi' kapsamında İlkokul, Ortaokul ve Lise öğrencilerine yönelik resim ve şiir yarışması sonucunda başarılı olan öğrencilere ödülleri verildi.

Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleşen ödül törenine İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran, Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Şube Müdürü Emrullah Aslan, Batman Yeşilay Şube Başkanı Yılmaz Aydın, Okul Müdürleri, İlkokul, Ortaokul ve Lise kategorisinde resim ve şiir dalında il birincisi olan öğrenciler ve öğretmenler katıldı. Yarışmada il birincisi olan öğrencilerle bir süre sohbet eden İl Milli Eğitim Müdürü Kurtaran, başarılı öğrencileri kutlayıp öğrencilere başarı belgelerini ve ödüllerini verdi. Proje ile İlkokul, Ortaokul ve Lise öğrencilerinin zararlı alışkanlıklara karşı bilinçli bir şekilde yetişmeleri; sigara, alkol, uyuşturucu, kumar ve teknoloji bağımlılığının olumsuz etkilerini kavramaları ve Türkiye Yeşilay Cemiyetinin faaliyetleri hakkında bilgi sahibi olmaları amaçlanıyor.

Etiketler:
Sende Yorumla...