AMELİYAT MASRAFINI BİTLİSLİ İŞ ADAMI ÜSTLENDİ
Yukarı

AMELİYAT MASRAFINI BİTLİSLİ İŞ ADAMI ÜSTLENDİ

AMELİYAT MASRAFINI BİTLİSLİ İŞ ADAMI ÜSTLENDİ

Batman'da doğuştan dudak ve damağındaki yarıklar nedeniyle ameliyat olması gereken 5 aylık Kerem'in ameliyat masrafını Bitlisli hayırsever bir iş adamı üstlendi.

Minik Kerem, Altun ailesinin üç çocuğundan en küçüğü. Doğuştan dudak ve damağındaki yarıklar nedeniyle yemek yiyemiyor. Minik Kerem'in sağlığına kavuşması için hem dudağından hem de damağından ameliyat olması gerekiyor. Kerem'in tedavisi için gidilmedik hastane bırakmayan baba Mehmet Şerif Altun'dan yüklü miktarda ameliyat masrafı istendi.

Maddi imkansızlıklar nedeniyle çocuğunu ameliyat edemeyen baba Altun, ailesiyle birlikte Bitlis'e gelerek mevsimlik işçi olarak tarlalarda çalışmaya başladı. Kerem'in durumu sosyal medyada paylaşıldıktan sonra, ismini vermek istemeyen Bitlisli hayırsever bir iş adamı aileyle irtibata geçerek, ameliyat masraflarını karşılayacağını iletti.

Hayırsever Bitlisli iş adamı, Kerim'in tedavisi boyunca yapılacak tüm masrafları karşılayarak, aileye de bir miktar yardımda bulundu.

Minik Kerem, Batman'da bir özel hastanede yarın ameliyatta alınacak. Aile, çocuklarının tedavisini üstlenen Bitlisli hayırsever iş adamına teşekkür etti. (İLKHA)

Etiketler: