KULÜBÜ ŞEFFAF BİR ŞEKİLDE YÖNETİYORUZ
Yukarı

KULÜBÜ ŞEFFAF BİR ŞEKİLDE YÖNETİYORUZ

KULÜBÜ ŞEFFAF BİR ŞEKİLDE YÖNETİYORUZ
Bu içerik 207 kez okundu.

Petrolspor Kulübü Başkanı Abdulvahap Akbaş, Kırmızı-Beyazlı kulüp için başlattıkları bağış kampanyasıyla ilgili yaptığı açıklamada, "Petrolsporumuza verecekleri her kuruşun yerinde kullanacağını ve kulübü şeffaf olarak yöneteceğimize söz veriyoruz" dedi.

3. lig 3. Grupta mücadele eden Petrolspor Kulübü Başkanı Abdulvahap Akbaş, taraftarın ve Petrolspor’a gönül verenlerin desteği ile başlatılan destek kampanyası hakkında açıklamalarda bulundu.

Akbaş, açıklamasında “kulübü şeffaf bir şekilde yönetiyoruz. Verilen desteklerle toplanan paralar kulübün geleceğini belirleyecek. Ligin 3. Haftasına na mağlup olarak giriyoruz. Hedefimiz üst sıralar. Kulüpte birlik ve beraberlik çok iyi. Bu başarımızı pekiştirmemiz için Batmanlıların kulüplerine maddi ve manevi destek vermelerini gerekir. Özellikle STK başkanlarımızdan ricamız bu kampanyamıza destek vermeleridir.” İfadelerini kullandı.

HEDEF EN AZ 72 BİN SMS

SMS kampanyamıza tanıtım yaparak girmek istediklerini ancak zaman ve pandemi nedeniyle yeterli kadar tanıtım yapamadıklarını belirten Başkan Akbaş yaptığı açıklamada, “Bir SMS, 10 TL. Kampanyamızda hedefimiz en az 72 bin SMS. Batmanlılardan ve Petrolspor sevdalılarından bu kampanyaya destek vermelerini istiyorum. Batmanlıların bu konuda hassa davranmalarını bekliyorum. Benim için para miktarından ziyade SMS atan kişilerin miktarı daha önemli. Bu duygusal bir kampanya. Batmanlılık bilincini bu kampanyada göstermemiz gerekir” Dedi.

Etiketler:
Sende Yorumla...