PETROLSPOR FUTBOLCUSUNA JEST
Yukarı

PETROLSPOR FUTBOLCUSUNA JEST

 PETROLSPOR FUTBOLCUSUNA JEST
Bu içerik 628 kez okundu.

Beycan Sürücü Kursu, hafta sonu deplasmanda Erbaa Sporu 2-1 mağlup eden Batman Petrolspor’a jest yaparak bir futbolcuya ehliyet verdi.

Batman Petrolspor, sezonun ilk maçında deplasmanda karşılaştığı Erbaaspor’u, 2-1 yenerek sezonu galibiyetle açan takım, taraftarlarını sevindirdi. Takımın galibiyetini tebrik eden Beycan Sürücü Kursu yetkilisi ve aynı zamanda Petrolspor’un eski futbolcusu Zeydan Beycan, sosyal sorumluluk projesi kapsamında, Petrolspor futbolcularına jest yaparak bir futbolcuya ehliyet verdi.  Beycan yaptığı açıklamada, Batmanı 3.lig 3.grupta temsil eden Batman Petrolspor’un sezonu galibiyetle açması kendilerini ziyadesiyle memnun ettiğini söyledi.Futbolcuların başarılarının devamını dilediklerini ifade eden Beycan, moral ve destek amacıyla takıma sahip çıkılması gerektiğini ifade etti.Sosyal sorumluluk Projesi kapsamında daha önce mahalli amatör futbol takımlarına da forma desteğinde bulunduklarını belirten Beycan, imkanları nisbetinde desteklerini sürdüreceklerini söyledi.

FUTBOLCUYA ÜCRETSİZ EHLİYET

Beycan: “ Bende Petrolsporda top koşturdum. Galibiyetin ve desteğin futbolcular üzerinde ne kadar etkili olduğunu biliyorum. Sezonu galibiyetle açan Petrolsporumuza ve futbolcularına destek vermemiz lazım. Beycan Sürücü Kursu olarak  futbolcuları tebrik amaçlı bir futbolcumuza ücretsiz ehliyet verdik. Takımımızın başarısının devamını diliyorum.” dedi. Petrolspor futbolcusu Özgen Erdem de şöyle dedi: “Beycan Sürücü Kursu’na ve çalışanlarına ilgi  alakaları için hem de maddi ve manevi desteklerinden dolayı teşekkür ederim.”

Etiketler:
Sende Yorumla...