FİLM GÖSTERİMİ VE SÖYLEŞİ PROGRAMI
Yukarı

FİLM GÖSTERİMİ VE SÖYLEŞİ PROGRAMI

FİLM GÖSTERİMİ VE SÖYLEŞİ PROGRAMI
Bu içerik 66 kez okundu.

Hazırladığı farklı konseptli programlar ile vatandaşları etkinliklerle buluşturan Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, Sinema Akademisi çerçevesinde yönetmen ve oyuncu katılımlı film gösterimleri ve söyleşiler gerçekleştiriyor.

Sinema Akademisi programı kapsamında hazırlanan etkinlikte Karınca, Kapan ve Kelebekler Sonsuza Uçar filmlerinin gösterimi yapılacak. Birbirinden değerli konukların ağırlanacağı söyleşi programında ise Yönetmen Nazif Tunç, Yönetmen Seyit Çolak  ve Yönetmen Mesut Uçakan ile  oyuncu Bahadır Yenişehirlioğlu ve oyuncu Ali Nuri Öztürk deneyimlerini sanatseverlerle paylaşacak.

Belediye Kültür ve Sosyal işler Müdürlüğü tarafından hazırlanan Sinema Akademisi çerçevesinde yapılacak olan yönetmen katılımlı film gösterimleri ve söyleşi programı; 19 Eylül 2020 Cumartesi günü saat 20:00’da Batman İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Konferans Salonunda Oyuncu Ali Nuri Öztürk ile söyleşi gerçekleştirilecek.20 Eylül 2020 Pazar günü saat 20:00’da Batman İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Konferans Salonunda “Karınca” adlı sinema filminin gösterimi yapılacak. Film gösterimi sonrasında Yönetmen Nazif Tunç ile söyleşi gerçekleştirilecek.22 Eylül 2020 Salı günü saat 20:00’da Batman İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Konferans Salonunda “Kapan” adlı sinema filminin gösterimi yapılacak. Film gösterimi sonrasında Yönetmen Seyit Çolak ile söyleşi gerçekleştirilecek. 24 Eylül 2020 Perşembe günü saat 20:00’da Batman İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Konferans Salonunda “Kelebekler Sonsuza Uçar” adlı sinema filminin gösterimi yapılacak. Film gösterimi sonrasında “Reis Bey” “Ölümsüz Karanfiller” ve “İskilipli Atıf Hoca” gibi birçok önemli sinema filminin yapımcısı, Yapımcı ve Yönetmen Mesut Uçakan ile söyleşi gerçekleştirilecek.

Etiketler:
Sende Yorumla...