VALİ HASANKEYF'TE İNCELEMELERDE BULUNDU
Yukarı

VALİ HASANKEYF'TE İNCELEMELERDE BULUNDU

VALİ HASANKEYF'TE İNCELEMELERDE BULUNDU
Bu içerik 148 kez okundu.

Batman Valisi ve Belediye Başkan Vekili Hulusi Şahin, çeşitli incelemelerde bulunmak ve toplantılara katılmak üzere Hasankeyf ilçesini ziyaret etti.

 İlçe Kaymakamı Şenol Öztürk, Belediye Başkanı Abdulvahap Kusen ve ilçe kurum müdürleri tarafından hükümet konağı bahçesinde karşılanan Vali Şahin, ilçe Kaymakamlığına yeni atanan Şenol Öztürk’ü makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

TURİZMİN CANLANMASI İÇİN PROJELER HAYATA GEÇİRİLDİ

Kaymakamlık ziyareti sonrasında, Hükümet Konağı konferans salonunda düzenlenen ilçe muhtarlar toplantısına katılan Vali Şahin; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın  talimatları doğrultusunda ilçe genelinde peyzaj ve ağaçlandırma çalışmalarının son hızla devam ettiğini, alt yapı sorunlarına yönelik çalışmaların tamamlanma aşamasına gelindiğini, ilçede turizmin canlanması adına birçok projeyi hayata geçirdiklerini ve devletin bütün imkânlarını Hasankeyf için seferber ettiklerini belirtti.

TAZİYE, DÜĞÜN VE NİŞAN ETKİNLİKLERİ YAPILMASIN

Covid-19 tedbirleri konusunda ilçe muhtarlarına uyarılarda bulunan Vali Şahin; Söz konusu salgın ile mücadelenin hala devam ettiğini, bu kapsamda ilçede bulunan köy ve mahallelerde toplumu bir araya getiren taziye, düğün ve nişan gibi etkinliklerin yapılmamasının salgınla mücadelede hayati önem taşıdığını ve vatandaşların bu konuda bilinçlendirilmesi konusunda herkese çok önemli görevler düştüğünü belirtti.

MUHTARLARI DİNLEDİ

Konuşmasının ardından mahalle ve köy sorunları hakkında muhtarları dinleyen Vali Şahin, talepler ve çözüm önerilerine yönelik ilgili kurum yöneticilerine talimat verdi. Toplantıdan sonra ilçede devam eden alt yapı çalışmalarını yerinde inceleyen Vali Şahin, çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı.

Etiketler:
Sende Yorumla...