REHBER ÖĞRETMENLERLE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI
Yukarı

REHBER ÖĞRETMENLERLE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI

REHBER ÖĞRETMENLERLE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI
Bu içerik 153 kez okundu.

Rehber Öğretmenler Yeni Eğitim-Öğretim Yılı Hazırlık Çalışmaları Değerlendirme Toplantısı İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran başkanlığında video konferans sistemiyle gerçekleşti.

Çevrim içi olarak gerçekleşen "Rehber Öğretmenler Yeni Eğitim-Öğretim Yılı Hazırlık Çalışmaları Değerlendirme Toplantısı"na İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran, RAM (Rehberlik Araştırma Merkezi) Mustafa Çakan ve ilimizde görev yapan rehber öğretmenler katıldı.

"AMACIMIZ ÇOCUKLARIMIZIN FAYDALI BİRER FERT OLMASIDIR"

Toplantıda konuşan İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran: "Değerli Arkadaşlar, yeni eğitim-öğretim yılımızın hayırlara vesile olmasını diliyorum. Uzaktan eğitim süreciyle başladığımız yeni eğitim-öğretim yılımıza 21 Eylül itibariyle kademeli olarak yüz yüze eğitim ile devam edeceğiz. Bütün amacımız ve hedefimiz geleceğin nesilleri olan çocuklarımızın eğitimlerini en iyi şekilde tamamlamalarıdır. Bu şekilde çocuklarımız kendilerine, ailelerine, topluma ve ülkelerine faydalı birer fert olarak yetişecektir. Çocuklarımızı bu şekilde yetiştirmek için elimizden gelen tüm çabayı sarf edeceğiz. Gerek Rehberlik Araştırma Merkezimize gerekse de siz değerli Rehber Öğretmenlerimize bugüne kadar yaptığınız destek çalışmaları için teşekkür ediyorum. Yeni eğitim-öğretim döneminde de bu özverili çalışmalarınızı arttırarak devam edeceğinize olan inancımı belirtmek istiyorum." diye konuştu.  Yapılan toplantı görüş ve önerilerle sona erdi.

Etiketler:
Sende Yorumla...