BAŞARILI ÖĞRENCİLERE ÖDÜL
Yukarı

BAŞARILI ÖĞRENCİLERE ÖDÜL

BAŞARILI ÖĞRENCİLERE ÖDÜL
Bu içerik 252 kez okundu.

Vali ve Belediye Başkan Vekili Hulusi Şahin, 2020 Yükseköğretim Kurumları Sınavı'nda  (YKS)  Türkiye sıralamasında Batman'da ilk 10 bine giren öğrencileri ağırladı.

Valilik toplantı salonunda gerçekleşen programa; Vali Yardımcısı Tuğba Polat ve İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran, Şube Müdürü Sayın Abdulsamet Oral ve YKS'de ilk 10 bine giren öğrenciler katıldı. Tören öncesi Öğrencilere kısa bir konuşma yapan İl Milli Eğitim Müdürü Kurtaran öğrencileri başarılarından dolayı kutlayıp bundan sonraki eğitim sürecinde ve eğitim sonrası hayatlarında  başarılar diledi.

"BİLİMSEL BİLGİ TEMELLİ ÇALIŞMALISINIZ"

Sıralamada ilk 10 bine giren 61 öğrenciyi kabul eden Vali Şahin, başarılarından dolayı öğrencileri kutlayarak, öğrencilerin bu başarısında pay sahibi olan ailelerini, öğretmenlerini ve okul idarecilerini tebrik etti. Dereceye giren öğrencilerin ödüllerinin verilmesinin ardından öğrencilere hitap eden Vali Şahin, "Hayatınızın önemli dönüm noktalarından biri olan lisans eğitimine adım atmış oldunuz. Ders çalışmanızın yanında ilgi alanlarınızın olduğu kişisel gelişiminize katkı sağlayacak bilimsel bilgi temelli çalışmalısınız " diye konuştu.

Etiketler:
Sende Yorumla...