BATMAN GÜVENLİ BİR KENT
Yukarı

BATMAN GÜVENLİ BİR KENT

BATMAN GÜVENLİ BİR KENT
Bu içerik 386 kez okundu.

Batman Valiliği koordinesinde Batman Üniversitesini kazanan öğrenci ve ailelerine Emniyet, Jandarma ve Rektörlük imzası ile mektup gönderildi. 2020/2021 Eğitim Öğretim yılında Batman Üniversitesine yerleşen öğrencilerin karşılaşabilecekleri sorunlarla, istek ve ihtiyaçlarıyla yakından ilgilenebilmek ve yanlarında olduklarını hissettirmek için  öğrencilerin ailelerini de bu konuda bilgilendirmek ve çocuklarının Batman'da güvende olacaklarını anlatan bir mektup kaleme alındı. Batman Valiliği koordinesinde Batman Üniversitesi Rektörü, Batman İl Emniyet Müdürü ve Batman İl Jandarma Komutanı tarafından imzalanıp öğrenci ve ailelerine mektuplar posta yolu ile gönderilmesine başlandı.

TÜM BİRİMLERLE YANINIZDA OLACAĞIZ

Batman Üniversitesi Rektörü, İl Emniyet Müdürü ve Batman İl Jandarma Komutanı tarafından imzalan öğrenci ve ailelerine gönderilen mektupta şu ifadelere yer verildi.  "Ülkemizin gerek tarihi gerekse kültürel olarak en güzel kentlerinden olan Batman'da yaşamanın ve akademik kadrosu, eğitim kalitesi, modern kampüs imkânlarıyla Ülkemizin en seçkin üniversitelerinden birinde öğrenci olmanın ayrıcalığını en iyi şekilde hissetmenizi, ayrıca üniversite eğitiminiz yanında Batman şehrinin güzelliklerinin de keyfini yaşamanızı dileriz. Sizlerin seçmiş olduğunuz alanda en kaliteli eğitimi en iyi koşullarda alabilmeniz, öğrenciliğinizi huzur ve güven içinde geçirebilmeniz adına tüm kademeleriyle Batman Üniversitesi yönetiminin, İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığı'nın bütün birimlerinin her zaman yanınızda olacağını belirtmek isteriz.ihtiyaç duyduğunuz her konuda sizlere yardımcı olmak için, ailenizden biri gibi her zaman yanınızda bulunacağımızı, kapılarımızın ve telefonlarımızın yirmi dört saat süresince sizlere açık olacağını bilmenizi isteriz. Karşılaşabileceğiniz sorunların çözümünde ya da paylaşmak istediğiniz önerilerinizi iletmek üzere tüm içtenliğimizle göreve ve hizmete hazırız. Aileniz ve milletimiz için olduğu kadar bizler için de çok değerli olduğunuzu bilmenizi ister, mutlu ve başarılı bir üniversite hayatı geçirmenizi temenni ederiz."

ÇOCUKLARINIZ BİZLERE EMANETTİR

Öğrenci ailelerine seslenen Rektör, Emniyet Müdürü ve  Jandarma Komutanı  tarafından imzalanan mektupta çocuklarının kendilerine emanet olduklarını ve Batman'da güvende olacakları belirtildi. Sorun ve sıkıntılar için tüm iletişim kanallarının yedi yirmi dört açık olduğu ifade edilen mektupta; "Üniversiteye hazırlık aşamasında öğrencimize verdiğiniz desteğin karşılığını almanın haklı gururunu yaşarken çocuğunuzun bizlere emanet olduğunu, Devletimizi temsilen Batman Valiliğimiz başta olmak üzere, Batman Üniversitesi, Batman Emniyet Müdürlüğü ve Batman Jandarma Komutanlığı olarak öğrencimizin yedi gün yirmi dört saat tüm sorunlarıyla ilgilenmeyi şiar edindiğimizi, bunun için tüm iletişim kanallarımızın sizlere her daim açık olduğunu bilmenizi isteriz." ifadeleri yer aldı.

Etiketler:
Sende Yorumla...