ZABITA KENTSEL YAŞAMIN PARÇASIDIR
Yukarı

ZABITA KENTSEL YAŞAMIN PARÇASIDIR

ZABITA KENTSEL YAŞAMIN PARÇASIDIR
Bu içerik 102 kez okundu.

Her yıl 1-7 Eylül tarihleri arasında kutlanan Zabıta Haftası dolayısıyla Belediye Zabıta Müdürlüğü personeli Vali ve Belediye Başkan Vekili Hulusi Şahin'i belediyedeki makamında ziyaret ederek çiçek takdim etti.

Zabıta Haftası dolayısıyla Belediye Başkanlık Makamı’nda Başkan Yardımcısı Ali Osman Bilgili, Zabıta Müdürü Muharrem Kara ve zabıta personelini kabul eden Vali Hulusi Şahin, ziyaretlerinden dolayı konuklarına teşekkür ederek zabıta haftalarını kutladı.

Zabıta teşkilatına gereken desteği her zaman vereceklerini belirten Vali Hulusi Şahin: “7 gün 24 saat çalışma esasına göre görevlerini sürdürerek vatandaşlarımızın sağlıklı, huzurlu ve güvenli bir şekilde yaşamlarını devam ettirmelerinde büyük paya sahip olan zabıta teşkilatı kentsel yaşamın vazgeçilmez bir parçasıdır. Yaptıkları uygulama ve denetimlerle belediyelerin kanun uygulayıcıları olan zabıta teşkilatı, vatandaş ile belediye arasında köprü görevi üstlenmektedir. Bugüne kadar yaptıkları fedakârca çalışmalardan dolayı vatandaşların huzur ve sağlığı için görevini özverili bir şekilde sürdüren tüm Zabıta Teşkilatımızın Zabıta Haftasını kutluyorum” dedi. (Haber Merkezi)

Etiketler:
Sende Yorumla...