YENİDEN REFAH PARTİSİ BASINLA BULUŞTU
Yukarı

YENİDEN REFAH PARTİSİ BASINLA BULUŞTU

YENİDEN REFAH PARTİSİ BASINLA BULUŞTU
Bu içerik 335 kez okundu.

Yeniden Refah Partisi Batman İl Başkanı Ziyaülhak Yamaç, “Partileri futbol taraftarı gibi taassupçu bir zihniyetle savunmuyoruz.” dedi. Yeniden Refah Partisi Batman İl Teşkilatı, bir otelin restoranında kentteki yerel ve ulusal basın mensuplarıyla bir araya gelerek basın toplantısı düzenledi.Burada konuşan İl Başkanı Ziyaülhak Yamaç, 27 Ağustos tarihi itibariyle Yeniden Refah Partisi olarak Batman il ve ilçe teşkilatlarının kuruluşunu gerçekleştirdiklerini söyledi.

ÇÖZÜM ÜRETMEK  EN İSABETLİ SİYASETTİR

Yamaç, “Yerelde tüm siyasi parti, kurumlar ve STK’ları ötekileştirmeden, ideolojik saplantılarla zaman kaybetmeden Batman’ın sorunlarını görüşüp birlikte çözüm geliştirmek Yeniden Refah Partisinin siyaset anlayışıdır. Tüm siyasi parti, kurum veya hareketlerle iletişim ve diyalog kurup geliştirerek ortak bir zeminde buluşmak siyasi ve sosyal hedefimizdir. Batman ve Batmanlıların maddi ve manevi problemlerine çözüm üretip geliştirmek en hayırlı ve en isabetli siyasettir. Bu sebeple partileri bir futbol taraftarı gibi taassupçu bir zihniyetle savunmuyoruz.” dedi.

SİYASETİ RANT VE ZENGİNLEŞME ARACI GÖRÜLÜYOR

Siyaseti kişisel ve grupsal bir rant ve zenginleşme aracı olarak görmediklerini belirten Yamaç, “Siyaset insanlık için bir problem çözme idare, koordinasyon, hizmet ve proje üretme sanatıdır. Batman’ımızın maddi ve manevi gelişimi için kimden gelirse gelsin tüm fırsatları değerlendirip destek vererek takipçi olacağız.” diye konuştu.(Abdurrahim Uslu)

Etiketler:
Sende Yorumla...