MÜDÜRLERLE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI
Yukarı

MÜDÜRLERLE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI

MÜDÜRLERLE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI
Bu içerik 242 kez okundu.

Bünyesinde ana sınıfı bulunan okul müdürleriyle yeni eğitim yılının ilk değerlendirme toplantısı, İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran başkanlığında yapıldı.

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran başkanlığında gerçekleşen toplantıya Şube Müdürü İshak Büyükkaya ve bünyesinde ana sınıfı bulunan ilkokul, ortaokul ve meslek lisesi okul müdürleri katıldı.

Konuşmasına 2020-2021 eğitim-öğretim yılının hayırlı olmasını dileyerek başlayan İl Milli Eğitim Müdürü Kurtaran: "Değerli Arkadaşlar, hepinizin malumu olduğu üzere 21 Eylül tarihinde okullarda yüz yüze eğitime başlamayı planlıyoruz. Sizden istediğimiz yüz yüze eğitiminin başlayacağı tarihten önce okullarımızın Bakanlığımızın belirlediği kriterlere göre yüz yüze eğitime hazır olmasıdır. Birçok okulumuzun yüz yüze eğitimin için sergiledikleri özverili tavır bizleri ziyadesiyle mutlu ediyor. Bu konuda emeği geçen tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Okul öncesi öğrencilerimizin salgın sürecinde keyifle vakit geçirmeleri için İl Müdürlüğümüzün Youtube kanalında öğrencilerimiz için her hafta masal anlatım videoları yayınlıyoruz. Anadolu masallarından seçilen bu masallar, masal öğretmenlerimiz tarafından seslendirilerek öğrencilerimize öğretmenlerimiz aracılığıyla ulaştırılıyor. Öğrencilerimizin hiçbir konuda eksik kalmaması için gerekli tüm çalışmaları titizlikle yapıyoruz." dedi.

Toplantının sonunda okul müdürleriyle, okul öncesi eğitimde yapılacak hazırlık çalışmaları ile ilgili bir durum değerlendirmesi yapan İl Milli Eğitim Müdürü Kurtaran, salgın sürecinde çocukların eğitimi için gösterdikleri özverili çalışmalardan dolayı okul idarecileri ve öğretmenlere teşekkür etti.

 

Etiketler:
Sende Yorumla...