TOKİ İÇİN TALEP OLURSA DEĞERLENDİRİRİZ
Yukarı

TOKİ İÇİN TALEP OLURSA DEĞERLENDİRİRİZ

TOKİ İÇİN TALEP OLURSA DEĞERLENDİRİRİZ
Bu içerik 1203 kez okundu.

AK Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir, kentte artan ev fiyatları ve kiralarla ilgili olarak vatandaştan talep gelmesi halinde Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) ile görüşülerek taleplerin karşılanabileceğini söyledi. Ak Parti Milletvekili Ziver Özdemir, Gercüş Belediye Başkanı Gündüz Günaydın, İl başkanı Akif Gür ve Merkez İlçe Başkanı Yusuf Bülbül'ün bulunduğu bir heyet ile gazetemizi ziyaret etti.  Gazetemiz imtiyaz sahibi Uğur Kapuci ile gündeme dair görüş alışverişinde bulunan Özdemir, Batman'ın yapı konusundaki sıkışmışlığına dikkat çekti. "Vatandaşın talebi her şeyin üstündedir" diyen Milletvekili Özdemir, vatandaştan toplu konut talebi gelmesi halinde destekleyeceklerini söyledi.

BELEDİYE İMAR ÇALIŞMASI YAPIYOR        

Yeni imar yerlerinin açılması konusunda Batman Belediyesinin çalışmalar yürüttüğünü anlatan Özdemir, vatandaştan talep gelmesi durumunda toplu konut inşası için destek vereceklerini söyledi.

Özdemir; " İmar konusunda Batman'da geçmişten gelen bir sıkışıklık devam ediyor. Batman Belediyesi bununla ilgili çalışma yapıyor. Toplu Konutla ilgili vatandaşın talebi doğrultusunda geçmişte de olduğu gibi değerlendirilir. Afet evleri, Memur Sen ve Emekliler Derneğinin talepleri doğrultusunda TOKİ'ye sunduk Batman için ciddi manada yapı stoku bulunuyor.  Talep gelirse eskiden olduğu gibi yine destek veririz. Şuanda Memur Sen üyelerinin talebi doğrultusunda ek bir TOKİ çalışması var. Vatandaştan da talep ve istek olursa bunu değerlendiririz " dedi.

Etiketler:
Sende Yorumla...